Шоу-бізнес
Сліпа дівчинка змусила плакати весь зал(відео)

На співочому шоу “Голос. Діти – 3” 10-річна маленька красуня змусила ридати весь глядацький зал і членів журі.

Карина Солод народилася у Черкасах, дівчинка зростає, як звичайна дитина, не дивлячись на її хворобу. Кариночка втратила зір ще у ранньому дитинстві внаслідок хвороби. Вона ніколи не бачила свою маму, проте мріє, що колись її мрія знову бачити здійсниться.

Дитина добре співає і вирішила продемонструвати свій талант і членам журі головного співочого конкурсу серед діток.

Кариночка обрала українську пісню «Черемшина» і з запалом виконала її. Проте, її впевненості у голосі не вистачило журі, аби натиснути кнопку.

Озирнувшись, Тіна Кароль, Монатік та Потап зрозуміли, що перед ними стоїть маленька дівчинка, яка не бачить їх… Не витримавши, зірки і вся публіка розчулено розридалися, а Потап втішав маленьку красунечку. Аби підтримати Кариночку, всі члени журі підвелися і підійшли до дівчинки, обіймаючи її та цілуючи.

Аби здійснилася головна мрія дитини – знову бачити, ми можемо допомогти! Спільно з проектом «Голос. Діти» відкрито рахунок для допомоги маленькій красунечці. Дорога операція в Ізраїлі може впоратися з хворобою і Каринка зможе побачити маму. Це останній шанс для неї відновити зір, адже в Україні ніхто з лікарів не зміг впоратися з хворобою.

Допомогти Карині можна, перерахувавши будь-яку суму на рахунок її мами 5168757238886040, Солод Тетяна Володимирівна.

Читайте також: Ольга Фреймут показала, як підтримує форму після вагітності(фото)

Джерело.

Related Post

facebook