fbpx
Breaking News
Відверте зізнання Тіни Кароль: “Мій найбільший страх…”
Це вони, ті самі! Як же я зраділа, коли мамина подруга поділилися зі мною цим рецептом трубочок, саме таких, які ми з сестрами обожнювали у дитинстві! Виходять невеличкі, з пісочно-дріжджового тіста, ніжні, хрусткі, тануть в роті… Більше нічого не кажу. 
Подолати застуду за 24 години можливо! Погодинні поради лікарів: що зробити вранці, по обіді і ввечері.
В той момент тишу змінили перешіптування, які поступово перетворилися в галас. Наречена повернулася до нареченого і дала йому ляпаса. Мати нареченої втратила свідомість. І тільки наречений абсолютно не розумів, що тільки що сталося…
– Михайлику? Так це не сон? – сльози струмком стікали по щоках жінки. Від несподіванки, вона не могла навіть говорити. – Не сон, мамо, я вчора приїхав, хотів сюрприз зробити. Чому ти не повідомила, що Олена з Катериною, запроторили тебе сюди? Я ж думав, що у тебе все добре
Шоу-бізнес
“Слуги” маєтку Джолі-Пітт розповіли, як діти зіркової пари граються зі смертю
Няні, які доглядали за дітьми голлівудських акторів, вирішили розповісти усю правду.

Поки всі шанувальники зіркової пари чекають офіційних коментарів від самих акторів, няні, які працювали у їхньому будинку поділилися своїми спостереженнями.

За їхніми словами, у сім’ї панує справжній хаос.  Всі шестеро дітей ростуть абсолютно безконтрольними, а дорослі потакають їхнім примхам. Більше того, нащадки зіркових батьків не знають, що таке покарання.

Одного разу няня побачила, як 15-річний Меддокс демонстративно п’є вино у автомобілі батька. Крім того, Меддокс і Пакс в будь-який момент можуть піти бавитися з колекцією ножів Анджеліни Джолі, а що найгірше, актриса це захоплення навіть заохочує.

Зіркові діти жодного разу не були в школі. Бред і Анджеліна вибрали для них домашню освіту, але вчаться діти лише тоді, коли у них є настрій. Ніхто і ніколи їх ні до чого не примушував, і якщо діти не хотіли працювати, то Анджеліна відпускала репетитора додому.

Читайте також: ВІДОМІ АКТОРИ, ЩО ЗМІНИЛИСЯ ДО НЕВПІЗНАННЯ ЗАРАДИ РОЛІ (ФОТО)

Джерело.

Related Post