fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Події
Смерть в мережі: “домашнє” відео довело італійку до суїциду (відео)

Італія шокована самогубством Тіціани Кантоне, що стала жертвою знущань в інтернеті. 31-річна італійка з міста Мунгано, що неподалік Неаполя, не могла собі уявити, як трагічно може завершитися банальна історія.

Жінка добровільно знялася у домашньому відвертому відео та надіслала його колишньому партнеру. Невдовзі кадри потрапили в Інтернет, а Кантоне почали писати повідомлення образливого змісту. Їй вдалося прибрати відео з соцмереж, але не вдалося стерти його з усього інтернету.

Що робити у випадку віртуального переслідування та чим загрожує нам мережа? На ці питання відповів глава італійського відомства з інформаційної безпеки Антонелло Соро.

Антонелло Соро:
“Я думаю, нам варто прискорити процес прибирання небезпечних відео або повідомлень з мережі. Влада має повноваження блокувати відео образливого змісту в соціальних мережах. Значно складніше блокувати їх в інтернеті загалом.

Ми мусимо інвестувати в розвиток цифрової соціальної освіти. Ми повинні дати усім зрозуміти, що віртуальна реальність насправді дуже реальна. Тому варто починати спеціальне навчання ще у школах. Наші діти мусять знати правила користування соцмережами та розуміти ризики, що переслідують нас там. Це те саме, що вчити іноземні мови.”

“Чи співпрацює влада з соціальними медіа – Facebook, Twitter, Whatsapp?”

Антонелло Соро:
“Так, як і інші, італійська влада постійно підтримує контакт з провайдерами соціальних платформ. Раніше ситуація ускладнювалася тим, що вони не визнавали повноваження європейських установ. Але сьогодні нам вдалося досягти прогресу.

Ми не можемо покладати провину за насильство на інтернет. Це люди винні у тому, що використовують мережу бездумно.”

Читайте також: НОВІ ЗМІНИ У FACEBOOK: СОЦІАЛЬНА МЕРЕЖА ОГОЛОСИЛА ВІЙНУ ПСЕВДОСЕНСАЦІЙНИМ ЗАГОЛОВКАМ

Джерело.

Related Post