fbpx
Breaking News
В мене день народження взимку, а так хочеться святкування із запашним шашличком. І тут мені спала на думку гарна ідея. Я таки його приготувала – в духовці. Та не це головне, а рецепт, який пригoломшив моїх рідних!
Дівчатка, про цей рецепт можна багато-багато писати в заголовку, але його краще приготувати і скуштувати! Цей смак – неперевершений! Спробуйте!
В один із днів я вирішив відвідати брата і подивитися, як проходить у нього там життя. Нікому не кажучи, я відправився на дачу. Підійшовши до будинку я почув знайомі голоси, вони доносилися з відкритого вікна в спальній. Наблизившись, я впізнав ці голоси: вони належали моєму братові і, найголовніше, моїй дружині
Свіжий, соковитий, поживний, вітамінний та дієтичний салат, родом з Узбекистану, прикрасить ваш стіл на будь-яке свято і з успіхом замінить смачне олів’є, на яке, особисто я, вже й дивитися не можу
Вони часом жартували з тіткою: «Мабуть, твій наречений-то, ще не народився або в школу ходить», – говорила та. Жартували-жартували і дожартувалися. Минуло кілька років. Діти ростуть швидко, і вже не помітила Марина, як старший племінник її ростом перегнав. Скоро останній дзвінок. Підріс і Максим
Суспільство
Врятуйте наших дітей. “Я зламалася зсередини. Все”. Смертельне реаліті-шоу: школярів зомбували на загибель

У райцентрі Струги Червоні два 15-літніх підлітка 5 годин стріляли по поліції і транслювали це в відеосервісі “Перископ”. Після штурму вони були знайдені застреленими.

За попередніми даними, Данило спочатку застрелив Оксану, а потім вбив себе.

Зомбування на загибель

Я дивлюся сторінки vkontakte . Оксанині записи вражають.

“Навіть якщо ми не разом, я все одно буду з тобою”. “У всьому винна я”.

“Тебе ніхто не любить”.

“Хто-не будь, врятуйте мене”.

Обдерті руки в кров.

“Витягніть мене з виру”.

“Я зламалася зсередини. Все”.

Все встало на свої місця і у мене в голові.

“Групи смерті” з’явилися в інтернеті 5 років тому, а широко відомі сталі в травні, коли батьки підлітків, які покінчили собою відмовилися приймати трагедію  і заявили, що їхніх дітей вбили. Члени якоїсь діючої в мережі організації роздавали школярам “кімнати смерті”: хто помре першим, а хто двадцятим, і заводили зворотний відлік: 40,39

Спосіб самогубства вибирала група. Дані про все це, включаючи листування, збереглися в комп’ютерах.

Символіка груп надто знайома.

Дахи. Кити. Троянди. Шрами. Порізи. Самоприниження і образу себе в жорстокій формі. Заперечення всіх моральних цінностей, сім’ї і школи, і в цілому відношення до цього світу як до неіснуючого.

На всіх фотографіях цих груп земля. Кити пливуть у височині.

Якщо порахувати, скільки разів за час трансляції Данила і Оксана, в основному Оксана, радісно твердять, що, “якщо поліція зламає двері, треба буде заряджати рушницю і бабах”, – “китове” зомбування стає якщо не очевидно, то ймовірно.

Діти хочуть бути разом, спати разом в 15 років: “Ми будемо жити так, як МИ хочемо, в цьому прикол”, – чи не жити зовсім, адже це так легко.

Данило сумнівається, і Оксана теж. Але у нього на сторінці тільки одна картинка в петлі з дівчинкою і написом: “Все буде добре”, – а у неї сотні депресивних.

Данила: “Спецназ йде!”

Оксана, з хитрою посмішкою: “Спецназ йде? Спокійно бере рушницю: “Убиваємося?”

Слідчий комітет твердив, що перевіряє причетність загиблих в Пскові підлітків до “груп самогубців”: комп’ютери Данила і Оксани вилучені, листування одного з користувачів, виведено на папір, складало більше тисячі сторінок.

Класна керівничка Оксани зізналася, що писала хлопцям, намагалася їх відрадити. Марно.

Врятуйте наших дітей

Організації не існує, – говорить ще один співробітник правоохоронних органів, який вивчає “групи самогубців”.  Є мода і бізнес. Групи в соцмережі – це нові ЗМІ, вони живуть від реклами і трафіку, а негативний контент продається краще позитивного. Хтось лає Путіна, хтось постить кишки, а хтось придумав нову бізнес-модель: реаліті-шоу на смерть. Ти на арені, за тобою спостерігають:підеш з життя чи ні

Груп тисячі. Суть технології – довести дитину до повного фізичного і розумового виснаження: діти до трьох ночі сидять за комп’ютером не тому, що їм так подобається, а тому, що їх не відпускають: “Хочу ще обговорити з тобою фільм “Діти-самогубці”. А що, як ти думаєш, відчувала Анна Кареніна: піди, поклади голову на рейки і потім скажи.” Дитина поспала три години – і на уроки, зрозуміло, що з ним буде через тиждень. Позбавлення сну – класична методика секти.

Спілкування відбувається в Skype, дитину знімають, дитина не бачить, хто з ним говорить. Кожне нове самогубство – це контент.

Діти думають, що беруть участь у незвичайній, містичній, таємничій грі, а насправді ними маніпулюють і на них заробляють гроші.

ВИРІЖ І ЗБЕРЕЖИ

Профіль більшості таких підлітків закритий: ви бачите  мінімум записів і, наприклад, три фотографії. Що ж робити?

Як дізнатися, чи перебуває дитина в небезпечних інтернет-спільнотах

1. Зверніть увагу на аватарку (фото в лівому верхньому кутку сторінки). Тривожна ознака – фотографія “без обличчя”, депресивні пейзажі.

2. Подивіться на профіль. У Оксани В. з Пскова було написано: “Я втомилася”.

3. Тепер натисніть на “Фотографії” і потрапите в альбоми. Шукайте альбом під назвою “Збережені фотографії”. У них може бути кілька тисяч картинок, дарма що спочатку ви бачили три.

4. Вас повинно насторожити, якщо в альбомі багато фото неба (дуже багато неба і мало землі), китів, що пливуть між зірками або над поверхнею землі

5. Намальованих або реальних шрамів, фото на даху

6. А також опис способів самогубства, гумор на тему депресії, самотності, ігнору, нещасливе кохання, відходу в інший світ (якщо їх багато), зображення, що критикують сім’ю і школу, заперечують релігію, Бога, критикують традиції і свята.

Є групи, що використовують метеликів, кішок, медуз і єдинорогів, але вони менш поширені.

7 На стіні або в листуванні є фрази: “Розбуди мене о 4.20”, “Я в грі”.

Ще ознаки

Дитина, з якою працюють, не висипається: його або тримають за комп’ютером до трьох ночі, або змушують в три-чотири ночі виходити онлайн (звідси: “Розбуди мене о 4.20”).
Чорний колір одягу, пофарбовані в чорний колір волосся, сатанинські або масонські малюнки на руках, перегляд серіалів містичної спрямованості, бажання встановити навпроти ліжка дзеркало – теж симптоми цієї субкультури.
Куплена або скачана книга “50 днів до мого самогубства” (у багатьох групах обов’язкова до прочитання). Зовсім страшно, якщо з’являються цифри – починаючи від 50 і менше.

Читайте також: Дізнайтеся те, про що відкрито не говорять або що приховують від звичайних людей(відео)

Джерело.

Related Post