fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Собака, яка не може увійти у відчинені двері, пiдipвaлa мepeжy

За кілька годин ролик побачили більше 30 000 користувачів.

Домашні тварини іноді також можуть робити дурниці або чогось не розуміти. Так сталося і з цією собакою.

На платформі Reddit користувач з ніком Half_Line опублікував кумедний запис з собакою, який відразу став вірусним. За кілька годин його переглянуло понад 30 000 користувачів, а ще майже 500 залишили коментар.

Справа в тому, що господар знімає свого пса, який стоїть за дверима і проситься в будинок.

Читайте також: ЖІНКА ВІДСУДИЛА У СУСІДІВ 4 МЛН ГРН, ЗА ТЕ ЩО ЇХНІ ДІТИ ШУМЛЯТЬ НЕ ДАЮТЬ ЇЙ СПАТИ

Правда, двері не зачинені, і це підтверджує власник вихованця, який простягає руку з порога погладити його. Через кілька секунд тварина в кінці розуміє, що щось пішло не так.

“Будь ласка, людина, перемістити своє магічне силове поле і впусти мене”, – ось як звучить кращий коментар до запису.

Джерело.

Related Post