fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Собаки можуть розмовляти з людьми – дослідження

Собаки вміють змусити людину зрозуміти, що означає їх гавкіт або гарчання. Причому жінки розуміють собак набагато краще за чоловіків, з’ясували в Університеті Етвеш Лоран в Угорщині.

Під час дослідження вчені спостерігали за 40 добровольцями, які слухали гарчання 18 собак, які охороняли свою їжу.

В результаті експерименту учасники змогли правильно класифікувати 63% зразків “собачої мови”.

При цьому найбільш зрозумілим для людини виявилося “грайливе” гарчання собак – його розуміли 81% учасників експерименту. А найгірше йшли справи з агресивними звуками, пов’язаними з охороною їжі або зустріччю з незнайомцем.

Разом з тим вчених здивувала здатність жінок чітко визначати настрій вихованця за його риком. Можливо, це пов’язано з тим, що грайливе гарчання має відмінний від агресивного темп і тембр.

Крім визначення контексту звуків учасникам дослідження також доводилося оцінювати гарчання за емоційною шкалою, визначаючи рівень агресії, відчаю, страху, щастя або грайливості. Контекст, однак, чинив значний вплив на зчитування емоцій собаки.

В результаті дослідження вчені зробили висновок, що собаки намагаються повідомити людям про свій настрій або навіть про наміри.

У той же час вони можуть маніпулювати деякими ключовими параметрами свого гарчання для перебільшено агресивного або грайливого вираження емоцій в залежності від контексту.

Читайте також: ВІДВІДУВАНІСТЬ «ВКОНТАКТЕ» З УКРАЇНИ ВПАЛА НА ТРИ МІЛЬЙОНИ ВІЗИТІВ

Джерело.

Related Post