fbpx
поради
Сьогодні День святого Валентина 14 лютого: що можна і що не можна робити в цей день, щоб не накликати на себе біду

Багато людей настільки чекають цього свята, як якогось показника любові коханої людини, що забувають про головне. А головне, це те, що ви святкуєте вашу любов. І найголовніше – це не змагання з іншими парами. Джерело

Не варто говорити: «А ось подрузі її молодий чоловік подарував більший букет і взагалі відсвяткували вони краще». Може у них не все так гладко, і це взагалі єдиний день, коли він дарує їй квіти. Не порівнюйте себе з іншими. Ваша любов – унікальна.

Не пийте багато алкоголю. Звичайно, всі нервують, але алкоголь не зможе повністю вгамувати ваш страх, а поліпшити відносини він точно не в змозі. Ніхто не хоче бути в парі з неконтролюючим себе п’яницею.

Не забувайте, що сьогодні багато пар хочуть відзначити це свято. Швидше за все у всіх кращих місцях не виявиться вільних місць. Покажіть свою повагу і надійність партнеру хоча б тим, що ви змогли заздалегідь забронювати місце.

В іншому випадку ви покажете тільки те, що до останнього чекали, чи не станеться в ваших стосунках чогось фатального.

Якщо ви вирішили сьогодні показати себе у всій красі (особливо відноситься до жінок, хоча б тому що вони можуть провести більше експериментів зі своєю зовнішністю), то будьте обережні.

З першого разу щось хороше у вас навряд чи вийде. Не потрібно кардинальних змін. Просто підкресліть свою красу. Цього достатньо.

Ні в якому разі не порівнюйте це свято з торішнім або з тим, коли ви були у відносинах з іншою людиною. Це тільки зіпсує ваші нинішні відносини.

Читайте також: 8 фраз, яких варто уникати: незворотні наслідки

Але якщо ви досить відверті один з одним, і в цей раз вам щось не сподобалося, то варто акуратно про це натякнути. А так, насолоджуйтеся моментом.

Якщо ви самотні і вам нема з ким святкувати день закоханих, то не треба відразу писати колишнім. Адже ви не просто так розлучилися. Напевно для цього була причина.

Якщо ви не розумієте її зараз – зрозумієте пізніше. Згаслі почуття не приносять нічого доброго, вони прирівнюються до холодного супу.

Якщо ви вперше святкуєте з коханим Валентинів день, то не треба дарувати занадто дорогих подарунків. По-перше, коли ви даруєте дороге кольє, наприклад, а вам дарують чашку, то це не дуже приємно.

А по-друге, ваш коханий може просто не розраховувати на таку суму і не розпоряджається нею. В цьому випадку неприємно буде йому.

Не даруйте обручки і троянди. Немає більш банальних подарунків і днів для заручин. Як ви собі уявляєте ваші подальші відносини, скільки подарунків в цей день ви будете дарувати, один за заручини і Валентинів день або два?

До речі про банальність, подарунок повинен бути від серця і душі, а значить банальності тут не місце, вибирайте щось, що ідеально підходить саме під вашого коханого.

Що ж ще можна робити в День святого Валентина? Спізнюватися! Це як мінімум неповага. А як максимум – зіпсуєте і свій сюрприз, і коханого.

Related Post