fbpx
Breaking News
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
поради
Сьогодні День святого Валентина 14 лютого: що можна і що не можна робити в цей день, щоб не накликати на себе біду

Багато людей настільки чекають цього свята, як якогось показника любові коханої людини, що забувають про головне. А головне, це те, що ви святкуєте вашу любов. І найголовніше – це не змагання з іншими парами. Джерело

Не варто говорити: «А ось подрузі її молодий чоловік подарував більший букет і взагалі відсвяткували вони краще». Може у них не все так гладко, і це взагалі єдиний день, коли він дарує їй квіти. Не порівнюйте себе з іншими. Ваша любов – унікальна.

Не пийте багато алкоголю. Звичайно, всі нервують, але алкоголь не зможе повністю вгамувати ваш страх, а поліпшити відносини він точно не в змозі. Ніхто не хоче бути в парі з неконтролюючим себе п’яницею.

Не забувайте, що сьогодні багато пар хочуть відзначити це свято. Швидше за все у всіх кращих місцях не виявиться вільних місць. Покажіть свою повагу і надійність партнеру хоча б тим, що ви змогли заздалегідь забронювати місце.

В іншому випадку ви покажете тільки те, що до останнього чекали, чи не станеться в ваших стосунках чогось фатального.

Якщо ви вирішили сьогодні показати себе у всій красі (особливо відноситься до жінок, хоча б тому що вони можуть провести більше експериментів зі своєю зовнішністю), то будьте обережні.

З першого разу щось хороше у вас навряд чи вийде. Не потрібно кардинальних змін. Просто підкресліть свою красу. Цього достатньо.

Ні в якому разі не порівнюйте це свято з торішнім або з тим, коли ви були у відносинах з іншою людиною. Це тільки зіпсує ваші нинішні відносини.

Читайте також: 8 фраз, яких варто уникати: незворотні наслідки

Але якщо ви досить відверті один з одним, і в цей раз вам щось не сподобалося, то варто акуратно про це натякнути. А так, насолоджуйтеся моментом.

Якщо ви самотні і вам нема з ким святкувати день закоханих, то не треба відразу писати колишнім. Адже ви не просто так розлучилися. Напевно для цього була причина.

Якщо ви не розумієте її зараз – зрозумієте пізніше. Згаслі почуття не приносять нічого доброго, вони прирівнюються до холодного супу.

Якщо ви вперше святкуєте з коханим Валентинів день, то не треба дарувати занадто дорогих подарунків. По-перше, коли ви даруєте дороге кольє, наприклад, а вам дарують чашку, то це не дуже приємно.

А по-друге, ваш коханий може просто не розраховувати на таку суму і не розпоряджається нею. В цьому випадку неприємно буде йому.

Не даруйте обручки і троянди. Немає більш банальних подарунків і днів для заручин. Як ви собі уявляєте ваші подальші відносини, скільки подарунків в цей день ви будете дарувати, один за заручини і Валентинів день або два?

До речі про банальність, подарунок повинен бути від серця і душі, а значить банальності тут не місце, вибирайте щось, що ідеально підходить саме під вашого коханого.

Що ж ще можна робити в День святого Валентина? Спізнюватися! Це як мінімум неповага. А як максимум – зіпсуєте і свій сюрприз, і коханого.

Related Post