fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Події
До сліз: побита горем матір до дня народження сина Андрійка випустила книгу спогадів (відео)

З трагічної загибелі співака пройшло вже півтора року.

17 серпня, популярному українському музиканту і лідеру гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка, більш відомому як Кузьма, виповнилося б 48 років.

Шанувальники артиста з сумом згадують Кузьму, публікуючи його фотографії і кліпи в соціальних мережах.

А до дня народження сина Ольга Михайлівна випустила книгу спогадів.

 

Читайте також: ДО СЛІЗ. ХЛИВНЮК ДУЖЕ ЧУТТЄВО ПЕРЕСПІВАВ ВІДОМИЙ ХІТ СКРЯБІНА: З’ЯВИЛОСЬ ВІДЕО

Джерело.

Related Post