fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Наука
Сьогодні Земля “втече” від Сонця

Сьогодні Земля буде в афелії.

О 18:46 за київським часом наша планета буде в найдальшої від Сонця точці своєї орбіти.

У цей день Сонце матиме найменший видимий діаметр. Земля в афелії буде перебувати на 5 млн км далі від Сонця, ніж в перигелії.

Видимий розмір сонячного диска в афелії менше, ніж в перигелії. Ця різниця невідчутна для людського ока, так як зміна розміру диска проходить плавно протягом півроку.

Читайте також: ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ ПOБUЛU, БО НЕ РОЗМОВЛЯВ УКРАЇНСЬКОЮ (ВІДЕО)

Довідка: термін “афелій” грецького походження, в перекладі означає “від Сонця”.

Цим словом астрономи позначають точку орбіти будь-якого небесного тіла, що рухається навколо Сонця, і знаходиться далі від зірки.

Джерело.

Related Post