fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Солістка “ВІА ГРИ” захопила фігурою в купальнику за 14 тисяч гривень

Еріка Герцег взяла участь у літній фотосесії

Солістка групи “ВІА Гра” Еріка Герцег, яка 5 липня відзначила день народження, поділилася з шанувальниками на сторінці в Instagram с…. фото.

28-річна Еріка взяла участь у літній фотосесії біля басейну. Герцег позувала в яскравих купальниках в Юрмалі.

Читайте також: Композитор зіграв на роялі посеред Північного Льодовитого океану.

На одному з фото співачка приймає сонячні ванни, лежачи на лежаку в злитому синьому купальнику від Boudoir by Alina Ilina, вартістю 550 доларів (близько 14 тисяч гривень).

Джерело.

Related Post