fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
“Солов’їна перемогла”: Касирку, що відмовилася обслуговувати покупця українською, звільнили

Інцидент, який яскраво демонструє цінність державної мови для українців.

В черкаському супермаркеті звільнили касира, яка відмовилася обслуговувати споживача українською мовою. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу “Сільпо”.

У повідомленні зазначено, що дії касира не відповідають якісному рівню обслуговування, оскільки працівники повинні відповідати клієнту мовою, якою він до них звертається. Саме тому керівництво ухвалило рішення про звільнення цієї касирки.

Нагадаємо, що днями чоловіка в черкаському “Сільпо” виставили за двері через прохання звертатися до нього українською. Скандал зчинила касирка цього супермаркету.

Читайте також: НАДЗВИЧАЙНО КРАСИВА МІС УКРАЇНСЬКА КАНАДА 2016 (ФОТО)

Джерело.

Related Post