fbpx
Суспільство
Сонячне затемнення 11 серпня назавжди змінить ваше життя

Сонячне затемнення 11 серпня 2018 року надасть сильний вплив на наше життя. Наразі вже відомо, що воно відбудеться 11 серпня 2018 з 11:02 за 14:30 в знаку Лев. Воно буде дуже доленосним і впливовим.

Вплив затемнення можна буде відчути ще за два тижні до його настання і ще два тижні після нього.

Творча самореалізація

Багато людей вимушено або за власним бажанням підуть з ненависної роботи, займуться новим видом діяльності, будуть шукати улюблену справу.

Сонячне Затьмарення 11 серпня 2018 торкнеться питань самореалізації, творчості і талантів людини. Ті люди, які вже займаються улюбленою справою, побачать шляху до успіху, зможуть наблизитися до своїх цілей.

Фінансова стабільність

Люди, які вже знайшли себе і займаються улюбленою справою, а також хто почав якісь проекти, може стрімко вирватися вперед і розбагатіти. Сонячне Затьмарення в серпні 2018 буде для багатьох людей періодом прориву в фінансовому плані.

Читайте також: ПOБUТТЯ ШКОЛЯРКИ В ОДЕСІ: БАТЬКИ ОШТРАФОВАНІ НА 51 ГРИВНЮ, ПІДЛІТКАМ ЗAГPOЖУЄ КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Особисте життя

Сонячне затемнення 11 серпня 2018 року торкнеться особистому житті багатьох людей. У цей період будуть тріщати по швах неміцні відносини, в яких люди не можуть бути собою. Багато будуть бажати розійтися, розлучитися.

Але не варто поспішати і рубати з плеча. У цей час можна перейти на інший рівень відносин і почати будувати їх абсолютно по-новому.

Ті пари, які вже пережили період переходу на інший рівень відносин, будуть навпаки, відчувати велике почуття любові у відносинах. Сонячне затемнення у Леві піднімає питання свободи і реалізації партнерів у відносинах.

Віра в мрії

У період Сонячного затемнення і ще два тижні до і два тижні після нього люди будуть більш романтичними, оптимістичними і мрійливими.

Саме тому не рекомендується починати нові справи і приймати рішення в цей період, є ризик піти на поводу у своїх ілюзій. Нові ідеї потрібно гарненько обдумати і приймати рішення вже після 25 серпня 2018.

Старі установки

Сонячне затемнення 11 серпня 2018 відбудеться на тлі ретроградності таких планет, як Марс, Меркурій, Сатурн, Юпітер, Плутон і Нептун.

Це означає, що для світлого майбутнього потрібно буде вносити корективи і зміни в своє минуле – установки, принципи, цілі, фундамент життя. У цей період до вирішення старих завдань можна буде підійти з новими творчими підходами.

У цей Затемнення ми повинні будемо завершити всі минулі етапи, зробити висновки з них, і тільки після цього планувати своє майбутнє, розповідає Місяць.

Джерело.

Related Post

facebook