fbpx
Політика
Сонячне затемнення 21 серпня: початок кінця для Путіна, критичний момент для США

Сонячне затемнення 21 серпня 2017 роки не випадково назвали “великим американським затемненням” – воно буде спостерігатися практично на всій території Північної Америки і великої частини Південної. Зокрема, смуга затемнення пройде через всі Сполучені Штати, і цей факт позначиться на долі країни, як мінімум, в перспективі найближчих 6 місяців, передає Обозреватель.

Я припускаю, що там можуть відбуватися кардинальні зміни, пов’язані, в тому числі, і з президентом Дональдом Трампом.

Це затемнення буде відбуватися в карті Трампа на Марсі. Марс символізує небезпеку замаху, якихось скандалів, судового розгляду. Цілком можливо, що загроза імпічменту стане для нього дійсно реальною. У найближчі півроку такі перспективи для нього дуже вірогідні.

Читайте також: «Як би Україна не залишилася без президента»: у Путіна по-хамськи відповіли на заяву Порошенка

В цілому серпень місяць стане періодом підвищеної небезпеки здійснення тeрaктів, в тому числі на території США.

Оскільки затемнення відбуватиметься недалеко від Марса, планети вiйни, в одній з країн Близького Сходу воно може спровокувати державний переворот. Можливо, в Єгипті або в Саудівській Аравії. Не виключаю, що “Іслaмська держава” може захопити владу в якийсь із цих країн. Також допускаю, що лідер КНДР Кім Чен Ин може бути повалений.

Крім того, сонячне затемнення 21 серпня може стати початком кінця правління президента Росії Володимира Путіна.

Читайте також: Підтверджено розвідкою: Financial Times назвала творців вірусу Petya

Хочу нагадати про те, що рівно 18 років тому, в серпні 1999 року, за 2 дні до затемнення 11 серпня, тобто в його “аурі”, він був призначений наступником Бориса Єльцина.

В астрології прийнято вважати, що людина, яка приходить до влади на затемнення, стає фaтальною фігурою для країни, фатальною фігурою для тієї території, де вона обрана, і в цілому для континенту. Крім того, вважається, що людина, яка приходить на цьому саросі (період, протягом якого затемнення приблизно повторюються в колишньому порядку. – Ред.), повинен на ньому ж і піти.

У будь-якому випадку, це затемнення буде фaтально втручатися у владу Володимира Путіна. Я не ручаюся за те, що в найближчі півроку він зможе спокійно царювати і вести публічне життя. Після цього затемнення я не дам і ламаної копійчини за його сприятливе правління в майбутньому. Принаймні, можу сказати точно, що для нього назріває дуже жорстка ситуація.

Читайте також: Скасування АТО: Порошенко виступив із тривожною заявою

Хочу зауважити, що затемнення – це кармічно невідворотна річ, уникнути яку людина не в силах. І жодна охорона, навіть найпрофесійніша, не зможе захистити від неминучого, в тому числі від двірського перевороту.

Таким чином, назрівають грандіозні зміни і трансформації в світі, які кардинально змінять зовнішню політику і Росії, і США.

Що стосується України, то День незалежності 24 серпня потрапляє в ауру цього затемнення, але в даній ситуації це не буде позначатися кpитичним чином для нашої країни, оскільки на нашій території затемнення не спостерігатиметься.

Головна точка вразливості – це все-таки Путін, Трамп і зовнішня політика Росії і США.

Related Post