fbpx
Суспільство
Сонячне затемнення в серпні 2018 року: як воно відіб’ється на всіх знаках зодіаку

Через 10 днів відбудеться сонячне затемнення у Леві. І вплив цього події 11 серпня відчують на собі всі знаки зодіаку.

Примітно, що його вплив можна буде відчути за два тижні до затемнення і ще два тижні після нього. Сонячне затемнення торкнеться різних сфер життя знаків зодіаку.

 • Овен

Сонячне затемнення серпня 2018 року торкнеться таких тем в житті Овна, як самореалізація, особисте життя, свобода бути собою. Люди цього знака зодіаку будуть бажати висловити свою індивідуальність і потребуватиме творчої реалізації.

Багато Овни через це змінять рід зайнятості, інші представники знака будуть вже пожинати плоди своєї роботи. затемнення Сонця також може принести зміни в особисте життя Овнів.

 • Телець

Сонячне затемнення серпня 2018 торкнеться сфери дому та сім’ї Тельця. У житті Тельця будуть відбуватися зміни, пов’язані з сім’єю. Багато Тельці будуть займатися питаннями ремонту, облаштування свого житла, переїзду.

Тельці зможуть зміцнити фундамент свого життя, будуть відбуватися зміни в спілкуванні з близькими людьми.

 • Близнюки

Близнюки будуть міняти своє оточення. Також людей цього знака зодіаку очікують невеликі поїздки. Багато Близнюків захочуть вчитися або підвищувати кваліфікацію. Сонячне затемнення в серпні 2018 торкнеться сфери соціального життя Близнюків, їх місця в соціумі.

Читайте також: СВЯТОГО ЄРМОЛАЯ 8 СЕРПНЯ: ЩО ПОТРІБНО, А ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ

 • Paк

Paк в цей період може очікувати змін у сфері фінансів. Люди цього знака зодіаку будуть помічати зміни, пов’язані з матеріальним благополуччям і стабільністю.

Paкaм не слід в цей період витрачати гроші, варто притримати їх у себе. Люди цього знака зодіаку зможуть знайти нові джерела заробітку і збільшити старі.

 • Лев

Сонячне затемнення у Леві принесе Левам в першу чергу удачу і великі зміни. Буде змінюватися багато: самі Леви, їх зовнішність, стиль, поведінка, а також життя Львова.

Сонячне затемнення в цьому знаку зодіаку несе Левам щастя. Але Левам доведеться відмовитися від старих моделей поведінки на користь нових творчих підходів.

 • Діва

Сонячне затемнення в серпні 2018 торкнеться духовної частини життя Дів, їх секретів і внутрішнього світу. Багато Дів почнуть якесь таємне справу або бізнес, або ж будуть приховувати новий роман.

Дівам належить розібратися в своїх почуттях і емоціях, звернути увагу на свій внутрішній світ.

 • Терези

Сонячне затемнення торкнеться ідей і починань Терезів, а також їхніх друзів і однодумців. Люди цього знака зодіаку зможуть побачити, які їх ідеї мають можливість бути успішними, а від яких варто відмовитися.

Також багато Ваги будуть змінювати своє оточення. Сонячне затемнення серпня 2018 може принести нові знайомства і відмова від старих непотрібних зв’язків.

 • Скорпіон

Сонячне затемнення серпня 2018 го торкнеться сфери роботи, кар’єри і цілей Скорпіона. Багато Скорпіони поміняють роботу або отримають підвищення. Скорпіонам доведеться міняти щось у своєму житті для того, щоб досягти своїх цілей. Сонячне затемнення звертає увагу цього знака зодіаку на необхідність багато працювати.

 • Стрілець

Сонячне затемнення в серпні 2018 торкнеться таких сфер життя Стрільця, як освіта, поїздки та подорожі закордон, розширення свого життя. Стрільці можуть очікувати якісь оновлення та зміни.

Багато представників цього знака зодіаку будуть мати справи закордоном або спілкуватися з людьми з-за кордону.

 • Козеріг

Сонячне затемнення в серпні 2018 допоможе Козерогам подолати якісь старі проблеми, вирішити накопичені завдання. Цьому знаку зодіаку може бути досить нелегко, оскільки затемнення відбудеться в будинку кризи Козерога.

Козерогам слід стримувати свої емоції, бути мудрими, і тоді вони з усім впораються. Багато Козероги отримають раптове грошове надходження.

 • Водолій

Сонячне затемнення серпня 2018 торкнеться теми партнерських відносин Водолія. Водолії будуть міняти щось в своїх відносинах з коханою людиною, другом чи партнером. Багато Водолії зустрінуть в цей період свою другу половинку. Сонячне затемнення серпня 2018 показує Водоліям значимість відносин в їх житті.

 • Риби

Сонячне затемнення в серпні 2018 торкнеться сфери роботи і здоров’я Риб. До багатьох Рибам повернуться старі хвороби, але саме зараз вони зможуть від них позбутися.

Риби можуть зайнятися організацією свого життя, стануть більш ефективними в роботі. Багато Риби розкладуть все в своєму житті по поличках, в тому числі думки і почуття.

Джерело.

Related Post

facebook