fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Союзники Росії в Сирії застосовували заборонений хлорний газ

Експерти Організації Об’єднаних Націй звинуватили сирійську армію в третьому факті застосування хімічної зброї.Про це мовиться у звіті організації.

Так, армія президента Сирії Башара Асада в середині березня 2015 року застосувала хімічну зброю в селі Кменас, що в провінції Ідліб. Сирійський вертоліт скинув контейнер, який містив токсичну речовину. За словами лікарів, характер уражень потерпілих вказує на хлорний газ.

Яку хімічну зброю застосували у двох інших випадках, достеменно не відомо, оскільки сліди злочину прибрали.

Читайте також: ГОЛЛІВУДСЬКА АКТОРКА ЗВИНУВАТИЛА ТРАМПА В ДОМАГАННЯХ

Джерело.

 

Related Post