fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
СПІВАЧКА ЗЕМФІРА ЗАВЕРШИЛА СВОЮ КОНЦЕРТНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Російська співачка Земфіра відіграла свій виступ в Єкатеринбурзі, який є останнім в концертній діяльності.

Про рішення завершити кар’єру вона заявила ще в лютому цього року.

За словами самої Земфіри, вона всі 16 років рухалася до цієї фінальної ноти і рада поставити крапку. Вона зазначає, будуть ще кілька концертів за кордоном, але в Росії це точно останній виступ.

Виступом в Єкатеринбурзі Земфіра закінчила гастрольну програму туру «Маленький человек».

Слід зазначити, що шанувальники співачки, і музики загалом, підозріло холодно відреагували на цю обставину. Земфіра користується неймовірною популярністю на просторах усього СНД, але подібна новина абсолютно не сколихнула громадськість. Дехто вважає, що співачка просто пожартувала і скоро повернеться.

Читайте також: АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК ЗУСТРІВСЯ З ПОСЛОМ США В УКРАЇНІ МАРІ ЙОВАНОВИЧ

Джерело.

Related Post