fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Авто
“Сподіваємося встигнути до кінця року”- водіям слід бути уважними: радари повертаються на дороги

Досить несподіване рішення щодо організації безпеки дорожнього руху визріває в колуарах МВС.

Національна поліція не встигає восени запустити по всій Україні систему відеофіксації порушень ПДР. Натомість як додаткову міру там збираються повернути на дороги радари TruCAM (так звані фени), які залишилися у спадок від ДАІ. Їх використовували для фіксації перевищення швидкості.

Юристи вже прогнозують вал судових позовів через новий прилад.

«Всі ці системи були на балансі обласних управлінь ДАІ, які сьогодні ліквідуються. Зараз головна причина аварійності на дорогах — перевищення швидкості (більше 25% випадків). А присутність на дорозі інспектора з радаром істотно знижує кількість порушень. Як скоро ми їх повернемо — невідомо, оскільки є технічні та нормативні проблеми їх використання. Сподіваємося встигнути до кінця року», — говорить заступник начальника Управління безпеки дорожнього руху Нацполіції Василь Брянцев.

Як пояснив автоюрист Володимир Караваєв, в спадок від ДАІ поліції дісталося близько 170 трукамів, але застосовувати їх у ручному режимі не дозволяє закон про поліцію, а автоматична фіксація упреться в незрозумілості зі штрафними балами.

«Застосування трукама в автоматичному режимі потрапляє під дію Кодексу про адмінпорушення, в якому сказано, що будь-які правопорушення, які фіксуються в автоматичному режимі, караються зняттям штрафних балів. Але є проблема: у нас не прописана процедура зняття штрафних балів. В протоколі це повинно бути зазначено або десь ще — порядок зняття балів не прописаний», — сказав Володимир Караваєв.

Читайте також: ІЗ 1 СЕРПНЯ ДЛЯ ВОДІЇВ ЗНАЙШЛИ НОВУ ПРОБЛЕМУ

Джерело.

Related Post