fbpx
Breaking News
В один прекрасний день я набрала маму і попросила забрати малого з садка. На що вона м’яко відповіла, що не зможе, так як сидить з онукою Дмитра. Мене цей нюанс насторожив, і я через кілька днів зробила рeйдeрський візит в квартиру батьків. Там мене i чекав сюрприз
Матимемо 1000: нову гривневу банкноту номіналом у 1000 гривень для початку випустять в обсязі 5 мільйонів штук
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Спорт
Спорт, який допомагає заснути

Є ще один спосіб спати міцно – правильно підібраний фітнес.

Дослідження показали, що тренування помірної інтенсивності збільшують тривалість сну на цілі 37%. Вони викликають приємну втому і схиляють організм до сну для того, щоб відновити пошкоджені м’язові волокна.

Як займатися, щоб швидко заснути і міцно спати? Докладна інструкція:

Отже, щоб спати міцніше, тобі допоможуть 60-хвилинні кардіонавантаження 3-4 рази на тиждень.

Спочатку розімнися ходьбою або легким бігом на біговій доріжці протягом 6 хвилин, потім прискорся на 1 хвилину.

Дай організму відпочити протягом 2 хвилин і повтори все спочатку.

Зроби 12 таких циклів і закінчи тренування 6-хвилинною розминкою.

Читайте також:Факти про небезпеку зубної пасти

Джерело.

Related Post