fbpx
Breaking News
Цiкaвий гороскоп: цi 4 знаки Зодіаку намагаються навіть не думати про шлюб. Сеpйозні стoсунки не для них!
Дізнавшись діaгнoз, ми зрозуміли, що нам потрібно їхати в столицю, тільки там готові були врятувати нашу дочку, а час підтискав, вона все більше і більше хвoрiла. І тоді до нас прийшла сусідка, з якою ми так часто сварилися… Цeй дeнь я не зaбуду нiколи
– Навіщо наpoджувати стільки дітей? Вони ж просто злидні плодять. Який від цього толк? Краще б aбopт зробили. У мене невістка так поступила, щоб Сонечці, красуні нашій, все краще діставалося. – Після почутого мені стало недобре, і я назавжди змінила свою думку прo бабусю, яку ввaжала ідeальнoю
Без яєць і молока: цe тіcто зaвжди було і залишається моїм найулюбленішим і підходить воно на всі випадки життя: для пирогів, пиріжків, булочок з часничком, піци та іншої випічки. Прoбуйтe і нехaй вaм щастить!
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима
Суспільство
Споживачів змусять звітувати за використаний газ

В Україні планується налагодити більш ретельний контроль за обліком і споживанням газу, розповідає “Бджола”.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, який передбачає створення єдиної бази абонентів які споживають природний газ.

У пояснювальній записці сказано, що такий реєстр є одним з ключових в справі забезпечення моніторингу витрачання природного газу. Також це дозволить своєчасно оновлювати заходи безпеки по його постачання.

Збирати дані будуть самі газівники. У базу планується вносити всю інформацію про споживачів аж до перевірки у них лічильників. Також потрібно буде регулярно оновлювати такі дані.

За невиконання цих вимог операторам газорозподільних систем загрожують величезними штрафами – від 3 тис. До 5 тис. Неоподатковуваних мінімумів (4,8 – 8 мільйонів гривень)

Як буде відбуватися збір даних на практиці і не зажадають чи газівники за це свого роду «абонентську плату» з самих споживачів – невідомо.

Читайте також: САМОГУБСТВО В КИЄВІ: ЧОЛОВІК ВИКИНУВСЯ З БАГАТОПОВЕРХІВКИ

Related Post