fbpx
Україна
Справа Майдану. Янукович розповів нові подробиці

Екс-президент заявив, що дізнався про криваві сутички лише наступного ранку.

Президент-утікач Віктор Янукович звинуватив у спробі розігнати в 2013 році Майдан своє тодішнє оточення. Про це він повідомив в інтерв’ю німецькому виданню Der Spiegel.

Відповідаючи на запитання кореспондента у своєму московському офісі, Янукович заявив, що не віддавав наказу щодо розгону протестів взимку 2013 року і звинуватив своє тодішнє оточення в інтригах проти нього.

Спочатку на питання про події в ніч на 30 листопада 2013 року, коли силовики побили студентів, Янукович відповів звинуваченням на адресу “радикалів”, які провокували поліцію. Однак потім він припустив, що за протестами стояв тодішній глава його адміністрації Сергій Льовочкін разом із бізнесменом Дмитром Фірташем, які за його спиною стали режисерами Майдану.

Сам він, стверджує Янукович, дізнався про криваві сутички лише наступного ранку, під час гри в теніс, тоді як Льовочкін не відповідав на телефонні дзвінки.

“Під час розмови Янукович не раз плутався і намагався уникати складних питань, проте відверто розповів про особисте життя”, – зазначає видання.

Читайте також: У КИЄВІ З ТРЕТЬОГО ПОВЕРХУ ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ ВИПАВ ЧОЛОВІК

Так, Янукович повідомив, що розлучився з дружиною Людмилою після 45 років подружнього життя і зараз він живе в неофіційному шлюбі із сестрою своєї колишньої кухарки, разом із якою втік з України.

Відзначимо, нещодавно Янукович заявив, що він не звертався до Росії з проханням ввести війська в Україну.

Джерело.

Related Post

facebook