fbpx
Breaking News
15 листопада – яке сьогодні свято та чого не можна робити. Традиції, заборони та прикмети
— Так більше продовжуватися не може! — якось вигукнула Аліна. — Що ти собі дозволяєш?! Дітей він хоче! Я тобі не сyрoгатна мамочка, щоб потім із целюлітом і розтяжками ходити. Оcь знaйдеш сoбі і..
Скільки років минуло відтоді? Лише два, а для неї – вічність. Оксана чула, ніби Андрій таки одружився зі Світланою. І що в них підростає донька. Подруги радили і їй врешті влаштувати свою долю. Бо так і життя мине. Оксана відсміювалася: ще встигне. Ось виросте Дмитрик і тоді. Але доля розпорядилася інакше
Три найегоїстичніші знаки Зодіаку: Ці люди думають тільки про себе і не варто тішити себе ілюзіями і вважати, що їх можливо перевиховати
Спочатку Вікторія картала себе, що зрaджує чоловікові. Сотню разів давала собі слово, що їх наступна зустріч буде останньою, але ж вона була такою щасливою з Романом і затоптати своє щастя у неї не вистачало сил
Цікаве
Спрaвжні корoлеви: жiнки, наpoджені під цuм знаком, можуть зробити найнуднішу подію цікавою, просто з’являючись

Подібно до того, що Лев є королем тварин, жінки Леви в гороскопі є королевами. Є кілька причин, щоб пояснити це краще:

Вони веселі

Жінки, наpoджені під цим знаком, можуть зробити найнуднішу подію цікавою, просто з’являючись. Ці жінки сповнені позитивною енергією і цікаві, тому багато хто хоче спілкуватися з ними. За матеріалами

Вони лояльні

Ви завжди можете покладатися на них, тому що вони ніколи не будуть намагатися обдурити вас, і обіцянку, яку ви отримали від жінки, наpoдженої під цим знаком, напевно, буде виконано.

Вони творчі

Вони часто думають нестандартно і зазвичай є людьми в компанії, у яких є краща ідея. І з-за їхньої творчості вони часто є відмінними підприємцями або менеджерами.

Вони чарівні

Жінкам-Левам зазвичай не потрібно намагатися привернути увагу протилежної статі, тому що люди притягуються до них. Інші жінки часто заздрять їм, тому що навіть коли вони роблять все можливе, вони не можуть конкурувати з чарівністю жінок-Львів.

Читайте також:– КОЛИ ВОЛОДЯ ДІСТАВ КОРОБОЧКУ З КАБЛУЧКОЮ І ВСТАВ НА ОДНЕ КОЛІНО, НАШІ БАТЬКИ НЕ ЗДИВУВАЛИСЯ. МАБУТЬ, БУЛИ В КУРСІ ЙОГО ПЛАНІВ. Я РОЗГУБИЛАСЯ: І ГАНЬБИТИ ВІДМОВОЮ ЙОГО НЕ ХОТІЛОСЬ, АЛЕ, З ІНШОГО БОКУ, Я БУЛА НЕ НАСТІЛЬКИ В НЬОМУ ВПЕВНЕНА, ЩОБ ПОГОДИТИСЯ

У них є стиль

Жінки, наpoджені під цим знаком, відомі своїм королівським смаком і високими стандартами. В їх гардеробі ви не знайдете купу дешевих предметів, але кілька елегантних і ретельно підібраних предметів одягу, які обов’язково відповідають їм.

Вони розумні

Леви-жінки — це «цілий пакет», тому що, крім того, що вони привабливі, веселі і стильні, вони, як правило, дуже розумні, але багато хто може помилково їх недооцінювати.

Вони справжні друзі

Крім того, що вам ніколи не буде нудно з ними, ви можете покладатися на жінок, що наpoдилися під цим знаком в будь-який час дня і ночі. І для своїх друзів, у них завжди багато терпіння і любові, і тому людям, які їх оточують, дійсно пощастило.

Вони успішні

Жінки, наpoджені під цим знаком, знають, як правильно вирішувати самі складні завдання, і вони надзвичайно сильні, і тільки небо — їх межа.

Related Post