fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Справжнє кохання зцілило українця на День Святого Валентина: лікарі не давали йому жодних шансів

У День Святого Валентина багато хто сподівається на диво, і до деяких воно все-таки приходить. Закарпатська газета “Неділя” передає історію молодого чоловіка, якого 14 лютого зцілило кохання.

Батьком Валентина був італієць, який приїхав в Ужгород на науковий форум і зустрів на вечірці місцеву дівчину Ольгу.

Це було справжнє кохання з першого погляду: на наступний день пара вирушила в ЗАГС, і вже через рік, 14 лютого, у них нapoдився син.

Хлопець підріс, закінчив юридичний факультет УжНУ і познайомився з дівчиною. Вона звернулася до нього за допомогою. Її брат розбив автомобіль, збив дідуся і шукав адвоката.

Валентин взявся за справу серйозно: знайшов досвідченого правозахисника, завдяки якому брат дівчини уникнув тюрми. Але з нею не перестав спілкуватися.

Її теж звали Валентина і вона виявилася дуже близькою йому по душі. Пара багато спілкувалася і незабаром вирішила одружитися.

Молодята навіть вибрали день весілля – 14 лютого. Але, перед святом Валентин вирішив погуляти з друзями і на п’яну голову випав з балкона.

Ледве живого його забрали до лікарні. Валентина цілими днями чатувала під дверима в палану, молилася і плакала.

Читайте також: – Я хочу дитину, а грошей немає

Медики не давали жодних шансів, що молода людина буде ходити. Дівчина дякувала Богу, що коханий вижив, але сам Валентин вважав інакше. Він пересувався лише на калясці і вважав свій діагноз вироком.

Валентина всіляко підтримувала хлопця, і він теж намагалася не здаватися. Здійснюючи кожен день надлюдські зусилля над собою, він тренувався, хоча не відчував ніг.

Протягом півроку Валентин проходив реабілітацію в Угорщині, три місяці був в Італії. І врешті-решт йому вдалося знову почати ходити.

Через три роки після трагедії пара знову почала планувати весілля на 14 лютого. Валентина просила нареченого не перенапружуватися під час весільної церемонії, але той мріяв про видовищний перший танець.

Він почав таємно тренуватися, терплячи біль по всьому тілі.

У день весілля половина залу плакала під час першого танцю пари, знаючи, що пережив Валентин. Подружжя тезок разом вже 10 років і виховує двох дітей.

Related Post