fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Політика
Спроба розвантажити суди: Рада зробила перший крок до створення інституту медіації

Верховна Рада у четвер, 3 листопада, підтримала створення інституту медіації в Україні.

За основу відповідний законопроект №3665 підтримали 238 народних депутатів.

Результат голосування по фракціях: БПП – 102; “Народний фронт” – 45; позафракційні – 29; “Опозиційний блок” – 0; “Самопоміч” – 25; група “Партія “Відродження”- 2; “Батьківщина”- 15; Радикальна партія – 15; група “Воля народу”- 5.

У пояснювальній записці говориться, що метою законопроекту є введення на законодавчому рівні інституту медіації шляхом імплементації кращих європейських та світових стандартів медіації.

Основним завданням даного закону є визначення правових основ надання послуг медіації на професійній основі, поширення практики мирного вирішення спорів несудовими методами з метою розвантаження судів і забезпечення збалансованих взаємовідносин між інститутом медіації та судовою системою.

Читайте також:Чим загрожує двократне зростання мінімальної зарплати

Джерело.

Related Post