fbpx
Суспільство
Спробуйте з вечора наповнити шкарпетку кавою. Вранці вас буде чекати приємний сюрприз

Існує легенда, що десь в квартирі є таке місце, куди гумки для волосся і самотні шкарпетки йдуть вмирати … І відчуваю, що людство знайде його не раніше, ніж винайдуть машину часу. А поки нам доводиться шукати носку пару. Але є способи прилаштувати шкарпетки, у яких так і не знайшлося другої половинки.

1. Освіжувач для взуття

Наповніть два самотніх шкарпетки содою або меленою кавою, зав’яжіть верх на вузлик або акуратно зашейте, а потім покладіть всередину того взуття, яке виділяє неприємний запах. На ранок ви виявите, що від “аромату” не залишилося і сліду. До слова, це багаторазовий засіб.

2.  Холодний компрес

У холодильнику завжди повинен бути черговий льодовий компрес. Це актуально при ударах, укусах комах, опіках (та хіба мало в побуті причин?). Але чистий лід, нехай навіть і в пластиковому пакетику, досить агресивно впливає на шкіру, тому нехай він зберігається в чистій шкарпетці. Ефект той же, а прямого контакту зі шкірою немає.

3. “Термос”

Якщо ви налили собі чай і хочете, щоб він довше залишався гарячим, візьміть вовняну шкарпетку і надіньте його на кружку. Така ось імпровізована грілочка. І руки, до речі, не обпалите.

4. Чохол для мобільного

Пам’ятаєте старі добрі часи, коли в моді були чохли для мобільних ручної роботи, а не ці пластикові “задники”. Якщо ваші шкарпетки досить симпатичний, щоб отримати друге народження, а вам все одно, що подумають на цей рахунок навколишні, то через 15-20 хвилин у вас буде новенький чохол.

5. Відкривачка

Чергова шкарпетка на кухні допоможе відкрити особливо щільно закручені кришки. Зазвичай ви використовуєте рушник, але раз шкарпетці все одно робити нічого? Нехай працює!

Читайте також: 6-місячний хлопчик вразив мережу виконанням фітнес-позиції (відео)

6. “Взуття” для меблів

Це може бути як постійна міра, так і просто на час ремонту. Рухаючи меблі по підлозі (навіть якщо він у вас не паркетний), ви неминуче будете залишати ледь помітні подряпини і відмітини. Його вигляд від цього краще не стане.

7. Місце

В самотню шкарпетку можна скласти золоті речі. Там вони будуть в цілості, і навіть якщо хтось вирішить пограбувати ваш будинок, не думаю, що там будуть шукати.

8. Іграшка для вихованця

Ви можете витратити на іграшкових мишей цілий статок, але тварини – вони, як діти, виберуть консервну баночку або кришечку і будуть грати з нею, поки дорогий конструктор лежить в сторонці.

9. Полірування взуття

До речі, м’яким, що не є в’язаною шкарпеткою ідеально полірувати туфлі. Після того, як ви їх начистили, візьміть шкарпетку і як слід натріть поверхню. Шик, блиск, краса!

Джерело.

Related Post