fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Здоров'я
Срібло чорніє неспроста! Це має знати кожен

Іноді буває, що прикраси з місячного дорогоцінного металу раптом темніють. І не має значення, що ти ретельно доглядаєш за ними і проводиш чистку регулярно.

Що говорить народ?

На питання, чому чорніє срібло, народні цілителі відповідають, що це псування. Адже, як відомо, даний метал має антибактеріальні властивості, ось чому столові прибори з нього у великій пошані.

Але якщо потемніло колечко, яке ти носиш постійно, то тобі скажуть, що на тобі вінець безшлюбності.

Якщо чорніють сережки, то це свідчить про ймовірну сильну порчу.

А ось натільний хрестик змінюється зовсім не до добра.

Але всьому цьому також є наукове пояснення.

Більшість срібних виробів містять добавку з міді, яка під впливом вологи і свіжого повітря окислюється. Тому на благородному металі може утворитися наліт, який регулярно ущільнюється. Правда, швидкість утворення цього нальоту буває різною і залежить вона від частоти контактів з водою, зміни клімату, вологості повітря.

На зовнішній вигляд прикрас впливають також внутрішні процеси організму.

Увага на деталі

Часом можуть потемніти не всі срібні прикраси, які ти регулярно носиш.

Не варто бити тривогу, краще добре проаналізувати. Врахуй, що саме на грудях розташована більшість сальних залоз, тому ланцюжки і кулони більш схильні до чорніння (в результаті потовиділення, а не псування).

Також варто перевірити гормональний баланс. Обдумуючи, чому чорніє срібло, згадайте, чи не відчували ви недавно сильний стрес, чи не приймали новий лікарський препарат з вмістом сірки, чи не були інтенсивні фізичне навантаження . Можливо, причина саме в цьому.

Зміни кольору срібла, як потемніння, так і висвітлення, може вказувати на порушення роботи нирок і на проблеми з нервовою системою людини.

Якщо темніють не всі прикраси, а тільки певні, то це свідчення того, що є локальні збої в ендокринній системі.

У будь-якому випадку не варто панікувати заздалегідь. Почистіть срібну прикрасу і стежте за зміною її кольору. В цей час не одягайте її  під час походу в спортзал, сауну або лазню, в басейн.

Якщо виріб продовжує темніти, то бажано зробити комплексне обстеження організму.

Читайте також: УКРАЇНА ВЕЛИКА ТА МАЛЬОВНИЧА: ПРАВДА І МІФИ ПРО ШАЦЬКІ ОЗЕРА (ФОТО)

Джерело.

Related Post