fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Авто
США зробили Україні ще один “потужний” подарунок

Американці передали для поліцейських 18 автомобілів Toyota Land Cruiser і Volkswagen T6.

США зробили Україні ще один подарунок – 10 автомобілів Toyota Land Cruiser і 8 – Volkswagen T6. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“В рамках програми міжнародної технічної допомоги підрозділу спеціального призначення КОВД Національної поліції України американські партнери передали підрозділам 10 автомобілів Toyota Land Cruiser і 8 автомобілів Volkswagen T6”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

За словами Авакова, всі автомобілі будуть передані територіальним підрозділам.
Всі машини будуть передані територіальним підрозділам.

Нагадаємо, що в кінці серпня США передали Україні велику партію приладів нічного бачення AN / PVS-14 третього покоління.

Читайте також: ЗАРАДИ ЇЖІ КРИМ ЗАПУСТИВ ПОРОМНЕ СПОЛУЧЕННЯ З ТУРЕЧЧИНОЮ

Джерело.

Related Post