fbpx
Україна
Стали відомі імена ведучих третього сезону «Голос. Діти»

Ми всі віримо в те, що у нас в країні все буде добре, що на нас чекає дуже гарне світле майбутнє. І саме історії дітей, які приходять на проект, їхній позитивний настрій і все, що відбувається на сцені і за лаштунками, точно дає нам це відчуття впевненості.

Стали відомі імена ведучих третього сезону дитячого вокального проекту «Голос.Діти» на телеканалі «1+1».

Ними знову став незмінний тандем, що полюбився дітям і дорослим, Юрій Горбунов та Катя Осадча. «Проект «Голос.Діти» зараз дуже потрібен Україні.

Адже підростає нове прогресивне покоління, яке творитиме майбутнє нашої країни. Телеканал «1+1″ здійснює мрію сотень дітей, які мають можливість вийти на професійну сцену, отримати коментарі тренерів, а з цим безцінний досвід», — коментує Катя Осадча.

Як відомо, популярна телепара має великий досвід роботи в дитячих розважальних проектах телеканалу «1+1». Юрій Горбунов та Катя Осадча були ведучими другого сезону «Голос.Діти», п’ятого сезону «Голосу країни», а в проекті «Маленькі Гіганти» Юрій навіть брав участь як зірковий суддя.

«Я дуже радий, що телеканал»1+1″продовжує свою традицію виробництва дитячих розважальних проектів.

Після участі в багатьох проектах можу сказати, що саме дитячі шоу мають для мене особливе значення. Вони зігрівають душу, надихають і мотивують з упевненістю дивитися в майбутнє», — каже Юрій Горбунов.

Новий сезон дитячого вокального проекту «Голос.Діти» обіцяє стати найбільш позитивним і життєрадісним. Уже зараз продюсери відзначають, що учасники третього сезону — абсолютно нове покоління дітей, сучасних, яскравих і вільних від стереотипів, сміливих у самовираженні, при цьому – вони володіють унікальними тембрами і найсильнішими голосами. Над проектом «Голос.Діти-3» працює команда «1+1 Продакшн» під керівництвом Вікторії Лезіної. Музичний продюсер проекту — Руслан Квінта.

Читайте також: СТРУНКА КАТЕРИНА ОСАДЧА ПОКАЗАЛА ПРИВАБЛИВУ ЗАСМАГУ ПІД ЧАС ВІДПУСТКИ У ТЕПЛИХ КРАЯХ (ФОТО)

ведучі

Джерело.

Related Post

facebook