fbpx
Breaking News
Відверте зізнання Тіни Кароль: “Мій найбільший страх…”
Це вони, ті самі! Як же я зраділа, коли мамина подруга поділилися зі мною цим рецептом трубочок, саме таких, які ми з сестрами обожнювали у дитинстві! Виходять невеличкі, з пісочно-дріжджового тіста, ніжні, хрусткі, тануть в роті… Більше нічого не кажу. 
Подолати застуду за 24 години можливо! Погодинні поради лікарів: що зробити вранці, по обіді і ввечері.
В той момент тишу змінили перешіптування, які поступово перетворилися в галас. Наречена повернулася до нареченого і дала йому ляпаса. Мати нареченої втратила свідомість. І тільки наречений абсолютно не розумів, що тільки що сталося…
– Михайлику? Так це не сон? – сльози струмком стікали по щоках жінки. Від несподіванки, вона не могла навіть говорити. – Не сон, мамо, я вчора приїхав, хотів сюрприз зробити. Чому ти не повідомила, що Олена з Катериною, запроторили тебе сюди? Я ж думав, що у тебе все добре
Політика
Стало відомо, на скільки зросте прожитковий мінімум, зарплата та пенсія

Прожитковий мінімум до кінця 2017 року становитиме 1700 грн, а мінімальна пенсія – 1373 грн. У держбюджеті передбачено зростання соціальних стандартів, більш ніж на 10%.

Про це повідомляється в проекті держбюджету – 2017, опублікованому на офіційному сайті Верховної Ради України.

1 січня 2017 року планують збільшити прожитковий мінімумум до 1544 грн. До грудня він ще збільшиться на 156 грн і становитиме 1700 грн.

Мінімальна зарплата на початок року складе 1600 грн, з 1 грудня вона зросте ще на 162 грн до 1762 грн.

Мінімальна пенсія на 1 січня закладається в межах 1247 грн, на кінець року -1373 гривні.

Читайте також: Нові реформи Міносвіти: оцінки у секреті та канікули без домашніх завдань(відео)

Джерело.

Related Post