fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Україна
Стало відомо, скільки українців вживають українську в повсякденному спілкуванні

Більшість населення України використовує українську мову як основну мови повсякденного спілкування. Так, українською зазвичай розмовляють 50,5% жителів України.

Про це свідчать дані великого спільного соцопитування, проведеного провідними соціологічними центрами країни (КМІС, “Рейтинг”, СОЦІС, а також Центром імені Разумкова), результати якого наводять у своїй статті для DT.UA народний депутат Ігор Гринів та польський політик Мирослав Чех.

Так, респондентам було запропоновано відповісти на питання про те, якою мовою вони спілкуються вдома.

Результати дослідження свідчать, що найбільше українців, які розмовляють переважно українською мовою, проживає на заході (97,2%) і південному заході (91,6%) країни.

Водночас російську мову як основну мову повсякденного спілкування використовують 24% опитаних. Стільки ж респондентів (24%) відповіли, що розмовляють як українською, так і російською мовами.

“Результати опитування свідчать, що, вслід за значним збільшенням декларацій про українську національну ідентичність, не відбулося аналогічних змін у мовній практиці.

Люди, з цієї точки зору, консервативні й не схильні до зміни узвичаєної практики”, – мовиться в статті.

Читайте також: ПОРОШЕНКО СКАСУВАВ ТАК ЗВАНИЙ «ЗАКОН САВЧЕНКО»

“Зате симптоматична ситуація – у Києві, де вперше людей, які вдома розмовляють виключно українською мовою, стало більше, ніж тих, хто користується виключно російською мовою”, – додають автори матеріалу.

Додамо, що соцопитування було проведено в березні 2017 року. У ньому взяли участь 14 тисяч респондентів, по 500 – в кожній області, а в Києві, Харківській та Одеській областях – по 1 тисячі.

Області, крім названих, були об’єднані у великі регіони, аби знизити похибку опитування.

Джерело.

Related Post