fbpx
Breaking News
Відверте зізнання Тіни Кароль: “Мій найбільший страх…”
Це вони, ті самі! Як же я зраділа, коли мамина подруга поділилися зі мною цим рецептом трубочок, саме таких, які ми з сестрами обожнювали у дитинстві! Виходять невеличкі, з пісочно-дріжджового тіста, ніжні, хрусткі, тануть в роті… Більше нічого не кажу. 
Подолати застуду за 24 години можливо! Погодинні поради лікарів: що зробити вранці, по обіді і ввечері.
В той момент тишу змінили перешіптування, які поступово перетворилися в галас. Наречена повернулася до нареченого і дала йому ляпаса. Мати нареченої втратила свідомість. І тільки наречений абсолютно не розумів, що тільки що сталося…
– Михайлику? Так це не сон? – сльози струмком стікали по щоках жінки. Від несподіванки, вона не могла навіть говорити. – Не сон, мамо, я вчора приїхав, хотів сюрприз зробити. Чому ти не повідомила, що Олена з Катериною, запроторили тебе сюди? Я ж думав, що у тебе все добре
Світ
Стало відомо, від чого помер Карімов: опубліковано медичний висновок

 

Карімова доставили в Центральну клінічну лікарню при МОЗі Узбекистану без свідомості вранці 27 серпня. У нього діагностували інсульт, різке підвищення артеріального тиску (250/120) та зупинку серцевої діяльності.

З допомогою реанімаційних заходів вдалось лише відновити роботу серця, проте вже тоді у Карімова розвинулась атонічна кома, яка є необоротним станом. Він був переведений на апарат штучної вентиляції легенів”, – йдеться в повідомленні.

У медичному висновку йдеться, що серце Карімова зупинилось о 20:15 2 вересня, а о 20:55 у нього діагностували біологічну смерть.

Уряд Узбекистану опублікував медичний висновок про причину смерті президента Іслама Карімова.

Текст медичного висновку доступний на сайті кабміну Узбекистану.

У документі зазначено, що майже тиждень Карімов провів у стані атонічної коми.

Неврологічний стан хворого з самого початку характеризувався як атонічна кома. У неврологічному статусі: дифузна м’язова атонія, арефлексія. Хворому тричі було проведено динамічні електроенцефалографічні дослідження, за даними яких зберігалася картина стійкого пригнічення біоелектричної активності головного мозку,
– йдеться у висновку.

Повідомлення про смерть Карімова у ЗМІ почали з’являтись незадовго після його госпіталізації. Влада Узбекистану підтвердила цю інформацію лише ввечері 2 вересня. Похорон незмінного узбецького лідера, який керував країною більше 26 років, відбудеться 3 вересня у його рідному місті Самарканд.

Читайте також: У ВІДОМОГО ГОЛОВНОГО ГЕРОЯ «БОНДІАНИ» СТАЛОСЯ ВЕЛИКЕ ГОРЕ (ФОТО)

Джерело.

Related Post