fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Здоров'я
Стало відомо, які хвороби можна підчепити в громадському туалеті

При користуванні громадським туалетом підвищується ризик зараження грипом, застудою й такими збудниками різних хвороб, як стрептокок і стафілокок.

Про таке попередив Філіпп Т”єрно, професор мікробіології та патології Школи медицини Нью-Йорка. При тім зауважив, що це стосується випадків, якщо людина не помиє руки з милом.

І пояснив, що станеться, якщо людина сідає на мокрий від чужої сечі унітаз. “Нічим це не загрожує”, — запевник науковець. ВІЛ передається через кров чи при статевому контакті, але не через сечу. Хламідії чи вірус папіломи людини з сечею не переноситься. Вірус герпеса живе всередині клітин, а за межами організму він гине. Сифілісом можна заразитись при статевому контакті.

Тому науковець радить позбутись манії зараження в туалеті. Достатньо лише протерти сидіння тулетним папером.

Читайте також: Тiєї ночi я зрозуміла, що означають слова «щастя падає з неба»

Джерело.

Related Post