fbpx
Breaking News
Вона сказала «Так»: Нікіта Добринін зробив пропозицію Даші Квітковій. Такої романтики ви, мабуть, ще не бачили!(фото, відео)
Неймовірної сили Молитва, яку пoтрібно прочитати на Хрещення Господнє, Богоявлення
Найніжніші, найпухкіші в світі молочні булочки! Найпростіші у приготуванні. Все життя дякую бабусі за рецепт. Смакують не лише солодкими, а й із шиночкою, солоним огірочком, борщем.
Навіть не знаю з чого почати, просто в голові не вкладається. Таке відчуття, ніби світ просто перевернувся. Так, я в своєму житті багато пережив і побачив, але щоб таке…
Спершу моя соцсторінка рясніла то новими УЗД, то розповідями про моє самопочуття, то скриншотами з календарів розвитку вaгiтнoсті. Потім мені стали огидні ворушіння, мене аж пересмикувало від них, я моментально змінювалась в обличчі. Не знаю, як пояснити … я всім своїм нутром відкидала те, що в мені, мені мій стан був вкрай неприємний
Шоу-бізнес
Українську співачку Анну Сєдокову розкритикували за фото без макіяжу: “Старієш”

Yкраїнську співачку, колишню учасницю гурту “BIA Гpa” Анну Сєдокову, яка втекла з України і працює на російському телебаченні , розкритикували за нове фото без макіяжу.

Знімок артистка опублікувала в своєму Instagram-акаунті.

Читайте також: “ПРОСТІТЬ, ЗЛА НА НАС НЕ ТРИМАЙТЕ”: ПРИТУЛА ЗВОРУШЛИВО ЗВЕРНУВСЯ ДО ЗAГИБЛИX ГЕРОЇВ

У кадрі Седокова відображена сидить в одній лише сорочці на балконі, при цьому ноги вона закинула на перила, демонструючи апетитні форми.

Ноги співачки привернули увагу шанувальників, вони назвали їх “кілометровими”.

Однак не обійшлося і без “ложки дьогтю”. Деякі користувачі мережі звернули увагу на те, що Анна – без макіяжу, і написали, що вона старіє і виглядає погано без косметики.

Фото тут.

Джерело.

Related Post