fbpx
Breaking News
– А у нас Оксанка знову заміж виходить! Уявляєш? В третій раз! І хлопець такий хороший. – Так, щастить … Ось правильно моя мама каже – заміж виходять одні й ті ж.  Оксанці скільки? Двадцять вісім? І без п’яти хвилин три рази заміжня вже. Мені ось тридцять, і – ні півраза! 
В мене дома, чомусь, ніколи не любили рибні котлети. Та як виявилось, все через те, що я не вміла правильно їх готувати. Тепер, особливо в піст, цю страву в мене замовляють мої рідні дуже часто: смачні, соковиті, ніжні!
Мама образилася. Адже я, як молодша сестра, повинна була все своє кинути на вирішення проблем братика. А не самим безсовісним чином продовжувати жити своїм життям. Місяць від мами не було звісток. А вчора вона заявилася до мене додому – з валізами
Тамару нe вpятувaли. Тpyну з тiлом ми несли до самого клaдoвuща, не ставили на машину, і всiм здавалося, що це помилка, або просто cтрaшний сон, та аж ніяк не реальність
Вчора він прийшов до сина і з великою злoвтіхою повідомив, що у нього є дівчинка, а я так і буду нікому непотрібна, бо він може дозволити собі почати все заново, а я ні (це, звичайно, натяк на те, що нікому я не потрібна з дитиною). І так стало гірко
поради
Старша, середня, молодша: як доля дитини залежить від порядку нapoдження. Навіть в одній сім’ї діти часто настільки різні, що це дивує

Навіть в одній сім’ї діти часто настільки різні, що це дивує. Але їх характер і здібності залежать не тільки від індивідуального набору якостей, але і від черговості народження. Джерело

Як же це відбивається на характері і долі дитини?

Первісток

Дитина успадковує і продовжує долю більш сильного батька. Перед нею стоїть завдання виправити помилки, допущені батьком і покращити родову карму.

Він нapoджений стати кращою і вдосконаленою копією свого батька, чи буде це батько або мати, залежить від сили того чи іншого роду.

Саме тому первістки часто є спадкоємцями і продовжувачами сімейного бізнесу, це їхня програма – продовжувати справу батька.

Первісток наділений силою і енергією роду, тому їм не можна залишати батьківщину і їхати далеко від рідної землі. Первістки завжди особливі діти, з сильною енергетикою.

Читайте також: Як правильно пити воду: 9 чітких порад, які кожен повинен знати

Друга дитина

Друга дитина має меншу силу і енергію, але перед нею не стоїть завдання вирішувати родові проблеми.

Зазвичай вони є продовжувачами долі більш м’якого батька, мають творчі нахили і таланти, швидко адаптуються до змін, легко підлаштовуються під обставини. В цілому, вони більш щасливі в житті.

Третя дитина

Третя дитина найбільш вільна, позбавлена сімейного вантажу, їй не потрібно відпрацьовувати карму свого роду. Це щасливі діти, які зберігають свою дитячу безпосередність протягом усього життя.

Перед ними багато можливостей, вони можуть багато чого досягти.

Третій дитині дістається найбільше батьківської любові, тому вона має ділитися нею зі старшими братами і сестрами.

Related Post