fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
Стівен Сігал розповів, чому вирішив прийняти російське громадянство

Актор нагадав, що у нього є російське коріння, а також родичі в пострадянських країнах.

Відомий американський актор і майстер східних єдиноборств Стівен Сігал заявив, що прив’язався до Росії і вважає її, як своєю рідною країною. Про це він розповів радіостанції “Говорит Москва”, коментуючи отримання російського громадянства.

Він нагадав, що у нього є російське коріння, а також родичі в пострадянських країнах.

“Мій батько був чистим росіянином. Вся його сім’я в основному з Владивостока. До того ж у мене є родичі в Сибіру, Санкт-Петербурзі і Білорусії”, – сказав Сігал.

Також актор зазначив, що сильно прив’язався до Росії і вважає її як рідною країною.

“Я дуже поважаю Росію і прив’язався до неї, як до своєї рідної країни. Я завжди відчував, що США і Росія повинні бути кращими друзями і союзниками. Незважаючи на марну пропаганду, я як і раніше має намір самовіддано працювати над цим. І я вкрай вдячний за цю можливість”, – додав Сігал.

Як повідомлялося, сьогодні президент Росії Володимир Путін надав російське громадянство відомому американському акторові Стівену Сігалу.

У свою чергу прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявляв, що Стівен Сігал вже тривалий час добивався того, щоб йому дали російське громадянство.

Читайте також: ЩЕ НЕ “ДНО”: В УКРАЇНІ ВПАЛИ ЦІНИ НА НОВІ КВАРТИРИ

Джерело.

Related Post