fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Події
Страшна смерть на Рівненщині: чоловік впав на стрічку пилорами

Потерпілий помер у лікарні

У селі Калинівка Рівненській області 48-річний місцевий житель спіткнувся і впав на стрічку пилорами. Чоловік отримав тілесні ушкодження у вигляді різаної рани тіла і помер в лікарні, повідомляє прес-служба поліції Рівненської області.

“Поліцейські встановили, що потерпілий підробляв на пилорамі в селі Калинівка і офіційно не був оформлений. Вчора близько 19-ї години він разом з двома чоловіками розпилював стрічкової пилорами дерев’яні колодки. Раптово спіткнувся і впав спиною на стрічку. Потерпілий отримав важку різану рану тіла і помер у районній лікарні”, – зазначають правоохоронці.

За фактом порушення вимог законодавства про охорону праці за частиною 2 статті 271 Кримінального кодексу України відкрито кримінальне провадження. Слідчі встановлюють всі обставини інциденту.

Читайте також: Смертельний обід: у Чернігівській області сім’ю погубили гриби

Джерело

Related Post