fbpx
Breaking News
Я зустрічалася з одруженим чоловіком, у якого в шлюбі не було дітей. Він був в повній впевненості, що проблема в ньому. Говорив, як хоче рідних дітей, що пішов би від дружини, якби я ощасливила його. І тут сталося диво! Він пішов, але від мене!
Я пішла всупереч бажанню батьків. У серпні 2007 року ми взяли з будинку малятка Михайлика. Першим здивуванням для мене стала спроба його заколисати. Нічого не вийшло, він заколисував себе сам: схрещував ноги, клав два пальця в рот і гойдався з боку в бік. Я свято вірила, що любов сильніша за генетику. Це була ілюзія
Я була щаслива, вірила, що батьки розділять цю радість зі мною. Однак тато сказав, що не для того він стільки горбатився, щоб віддавати свої статки чужинцю. « Я вас благословлю, але ні копійки грошей ви від нас не отримаєте », – це були його останні слова. Тоді мені здавалося, що з милим рай і в курені. Як же я помилялася!
Якщо у мене в холодильнику залежалась капустина, тоді я одразу ж готую цю неймовірно смачну запіканку. Приготувати її дуже легко, а виходить неймовірно смачно! А ще, я готую її замість голубців, коли геть немає часу – це значно краще і простіше! Спробуйте!
Господиньки, рекомендую спекти цей смачний НОВИЙ пляцок “Зелений гай”: рецепт дуже вдалий, пляцок виходить м’якенький, ніжний, не приторний і легко печеться
Світ
Студент-баскетболіст здав екзамен за усю групу (відео)

Викладач хімії з Університету штату Огайо запропонував студентам здати екзамен цікавим способом – закинути паперовий м’ячик у кошик з іншого кінця аудиторії. Хлопець на ім’я Вінні Форте подарував усім одногрупникам по 100 балів.

Викладач розповів, що влаштовує подібний конкурс щороку, а студент, який продемонструє баскетбольну майстерність, стане героєм усієї групи. В цьому випробуванні вже кілька років переможцем виявлявся вчитель хімії, а вправний хлопець порушив традицію.

Студентка Рейчел Браун зняла на відео ефектний кидок Вінні та завантажила запис у Twitter. Американський портал BuzzFeed швидко зробив його популярним. Однак викладач забув нагадати, що “халяви” не буде, і студентам потрібно буде показати свої знання в усній бесіді.

Читайте також:ВІДОМА ВЕДУЧА ВИЙШЛА ЗАМІЖ ЗА ТЕЛЕОПЕРАТОРА (ВІДЕО)


Джерело.

Related Post