fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Світ
Студент-баскетболіст здав екзамен за усю групу (відео)

Викладач хімії з Університету штату Огайо запропонував студентам здати екзамен цікавим способом – закинути паперовий м’ячик у кошик з іншого кінця аудиторії. Хлопець на ім’я Вінні Форте подарував усім одногрупникам по 100 балів.

Викладач розповів, що влаштовує подібний конкурс щороку, а студент, який продемонструє баскетбольну майстерність, стане героєм усієї групи. В цьому випробуванні вже кілька років переможцем виявлявся вчитель хімії, а вправний хлопець порушив традицію.

Студентка Рейчел Браун зняла на відео ефектний кидок Вінні та завантажила запис у Twitter. Американський портал BuzzFeed швидко зробив його популярним. Однак викладач забув нагадати, що “халяви” не буде, і студентам потрібно буде показати свої знання в усній бесіді.

Читайте також:ВІДОМА ВЕДУЧА ВИЙШЛА ЗАМІЖ ЗА ТЕЛЕОПЕРАТОРА (ВІДЕО)


Джерело.

Related Post