fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Технології
Створено телефон, який працює без батареї

Інженери Університету штату Вашингтон в Сіетлі розробили мобільний телефон, якому не потрібна батарея. Всю необхідну для дзвінків енергію він бере з повітря.

Перше завдання, за яке взялися інженери, був зв’язок. Лабораторія розробила технологію зворотного розсіювання, що дозволяє пристроям спілкуватися один з одним, відображаючи вхідні радіохвилі.

Однак, навіть вона виявилася занадто енерговитратною, оскільки перетворення аналогової людської мови в цифрові сигнали дуже вимогливий процес, інформують Фінанси.

В якості зовнішнього джерела енергії можна використовувати світло, що потрапляє на сонячні панелі. Радіосигнал можна перетворювати в енергію за допомогою антени. Така гібридна технологія здатна виробити кілька десятків мікроват.

Проблема в тому, що для здійснення дзвінка телефону потрібно в десятки тисяч разів більше, близько 800 міліватт.

Читайте також: ЖІНКА ЗНЕПРИТОМНІЛА, ДІЗНАВШИСЬ ЦІНУ НА БРАСЛЕТ, ЯКИЙ ВОНА ВИПАДКОВО РОЗБИЛА

За основу взяли мікрохвильовий резонатор, який працює без батарейок в пасивному режимі і здатний транслювати коливання, викликані людським голосом, на приймач, що знаходиться неподалік. Подібний пристрій в 1943 році було встановлено в кабінеті посла США в СРСР.

Джерело.

Related Post