fbpx
Breaking News
Скажу одразу: якщо шпинат і все, що з ним пов’язано – не ваша історія, то вам не сюди. Бо я продовжую з цим вітамінно-зелененьким інгредієнтом експерементувати і родині такі експромти до вподоби! Сьогодні – запашне пюре зі шпинатом і часником. Дуже смакує з відбивними чи котлетками.
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Технології
Створили зубну щітку зі штучним інтелектом

Французька компанія Kolibree створила “розумну” електричну зубну щітку – Ara.

Вона оснащена штучним інтелектом. У щітку Kolibree Ara вбудований набір датчиків руху – акселерометр, магнітометр, гіроскоп. Вони відстежують особливості чищення зубів: тривалість і частоту чистки, які ділянки ротової порожнини обробляють і наскільки ретельно.

Ara обробляє ці дані і передає на додатки Kolibree через Bluetooth 4.0 на смартфон свого власника. Також щітка здатна рекомендувати, як поліпшити догляд за зубами, інформує gogetnews.

Розробники наголошують, якщо щітка не підключена до смартфону, вбудована пам’ять Kolibree Ara збереже дату, тривалість чищення і оброблені ділянки рота.

Після кожної процедури користувач отримуватиме звіт. Система також відсилає щотижневі звіти на електронну пошту. Це дозволить краще піклуватися про здоров’я зубів. Звіти можна роздрукувати і взяти з собою на прийом до дантиста, стверджують винахідники.

Власник “розумної” щітки може не тільки чистити зуби, а й одночасно грати в мобільні ігри. Ця функція передбачена, швидше, для дітей, щоб виробити у них звичку довго і ретельно чистити зуби.

У пристрої використовують процесор з низьким енергоспоживанням. Ara важить 70 г.

Винахід презентували на міжнародній виставці електроніки CES-2017. У продаж щітка надійде у березні цього року за $130. За попереднім замовленням новинка коштуватиме $80.

Нещодавно “розумна” щітка з’явилась у Braun – Oral-B Genius 9000 і Philips – Sonicare FlexCare.

Читайте також: СИНОПТИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО НОВУ ХВИЛЮ ЛЮТИХ МОРОЗІВ

Джерело.

Related Post