fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
Стипендій в Україні стане менше, але суми виростуть (інфографіка)

Згідно з прийнятим Верховною Радою України законопроекту №5130, з 1 січня 2017 року країні зміниться порядок призначення стипендій студентам вищих навчальних закладів (ВНЗ). Тепер все стипендії будуть розділятися на два види – академічні та соціальні.

Так, мінімальна академічна стипендія виросте з 825 грн до 1100 грн, а виплати для відмінників збільшаться з 925 грн до 1600 гривень.

Що стосується соціальних стипендій, то їх мінімальний розмір підвищать з 825-899 грн до 100 грн, а максимальний – з 1073 грн до 2036 гривень.

Як раніше уточнювала “Сегодня” міністр освіти Лілія Гриневич, планується, що з 2017 р стипендію отримають не всі студенти з усередненою четвіркою за підсумками сесії, як зараз, а лише ті, хто займе вищі місця в рейтингу відмінників і хорошистів, складеному вузом або коледжем.

У МОН передбачають, що на місце в рейтингу на 90% будуть впливати підсумки іспитів і заліків, а на 10% – наукова робота, громадська діяльність і спортивні успіхи учнів.

агадаємо, українські студенти побоюються прийдешніх змін в системі виплат – кажуть, що без грошей залишаться 80% тих, хто зараз їх отримує. За словами заступника голови студентської профспілки НТУУ КПІ Костянтина Шурубура, студенти вже готуються до протесту.

Читайте також: ГРОЙСМАН ЗАГОВОРИВ ПРО ПІДВИЩЕННЯ “МІНІМАЛКИ” ДО 5000 ГРИВЕНЬ

Джерело.

Related Post