fbpx
Економіка
Субсидія в цифрах: кому і скільки готові компенсувати

Із початком опалювального сезону українські громадяни активно звертаються за оформлення субсидій і часто скаржаться, що доводиться збирати багато документів ,а розмір допомоги у підсумку – мізерний.

Про те, на яку субсиідю можуть розраховувати українці розповів директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко.

За його словами, розмір субсидії влітку (в неопалювальний сезон) дійсно невеликий, однак суми компенсацій взимку дійсно суттєві.

“Сума є невеликою в неопалювальний період. Дійсно, там значна частина субсидій становить 5, 10, 20, 50 гривень, в середньому — це десь до 200-250 гривень на одне домогосподарство. Але якщо говорити про опалювальний період, то тут, звичайно, ситуація змінюється. Середній розмір субсидії, який ми прогнозуємо в цьому опалювальному періоді, буде становити десь до 2000 гривень на домогосподарство на місяць. Я думаю, це вже буде вагома сума, за якою переважна більшість громадян, які вагаються, звернуться”, – повідомив Музиченко в інтерв’ю hromadskeradio.org.

Читайте також: Розенко розповів, коли українцям варто звертатися за субсидіями
Джерело

Related Post