fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
Субсидія в цифрах: кому і скільки готові компенсувати

Із початком опалювального сезону українські громадяни активно звертаються за оформлення субсидій і часто скаржаться, що доводиться збирати багато документів ,а розмір допомоги у підсумку – мізерний.

Про те, на яку субсиідю можуть розраховувати українці розповів директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко.

За його словами, розмір субсидії влітку (в неопалювальний сезон) дійсно невеликий, однак суми компенсацій взимку дійсно суттєві.

“Сума є невеликою в неопалювальний період. Дійсно, там значна частина субсидій становить 5, 10, 20, 50 гривень, в середньому — це десь до 200-250 гривень на одне домогосподарство. Але якщо говорити про опалювальний період, то тут, звичайно, ситуація змінюється. Середній розмір субсидії, який ми прогнозуємо в цьому опалювальному періоді, буде становити десь до 2000 гривень на домогосподарство на місяць. Я думаю, це вже буде вагома сума, за якою переважна більшість громадян, які вагаються, звернуться”, – повідомив Музиченко в інтерв’ю hromadskeradio.org.

Читайте також: Розенко розповів, коли українцям варто звертатися за субсидіями
Джерело

Related Post