fbpx
Breaking News
Вона росла слухняною. У школі відмінницею була, ніколи не ходила по дискотеках. Отримала фах вчителя початкових класів, влаштувалася в місцеву сільську школу. Діти її обожнювали. Та раптом, в сорок років усвідомила, що все – життя проходить, і треба хоча б для себе дитину наpoдити
Коли я була заміжня то постійно думала, чи зраджує мені мій суджений. Сумніви розвіялися, коли я дeщо знaйшла…
Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, а ще вона наpoдила моєму чоловікові дочку, якій вже 4 роки
Цe сирне печиво колись часто пекла моя мама. Настав час, що я сама щовихідних думаю, чим же здивувати своїх дітлахів. Цей рецепт виручає мене, коли геть немає часу, а діткам хочеться солоденького до чаю!
– Скільки ти сьогодні моїх грошей витратила? Розкажи нам, про життя бабське, халявне! – сказав Сергій і смикнув дружину за фартух. Таня різко вдapила рукою по столу та дістала з шафи конверт і кинула на стіл, тут і з’ясувалася вcя прaвда
Економіка
Субсидії по-новому: на українців чекають серйозні зміни, гроші дадуть не всім

Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко попередив українців про зміни щодо субсидій. Джерело

Так, він повідомив, що вони будуть нараховуватися за зміненим базовим нормативом комунальних витрат домогосподарства.

А це в свою чергу призведе до того, що 150 тисяч родин залишаться без допомоги на оплату комунальних платежів.

За його словами, після закінчення опалювального сезону, а саме з 1 травня наступного року, буде застосовуватися новий базовий норматив комунальних витрат домогосподарства.

“Зміна відсотка платежу субсидії з 15 до 20 буде мати наслідки для одержувачів з найвищими доходами – оскільки їх розмір субсидії зменшиться.

Це торкнеться 150 тис. домогосподарств, які отримують допомогу на оплату послуг ЖКГ. Це менше 4% від загальної кількості субсідіантов”, – зауважив Музиченко.

Читайте також: Українських школярів зaпoлoнила нова нeбeзпeчна гра. Діти можуть зapaзити свій opганізм різними iнфекцiями

Також він додав, деякі із цих господарств і взагалі отримають більший відсоток до платіжок.

“Частина цих домогосподарств отримує підвищення відсотка платежу. Якщо таке домогосподарство платило при доході в 5000 гривень 20,5%, то воно буде платити 26%.

Якщо ми говоримо про домогосподарство з доходом на рівні 1600 гривень, то в поточному режимі вони платять 6,5%, або 103 гривні, після змін стануть платити 8,5%, або 138 гривень”, – пояснив Музиченко.

Related Post