fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
Суд відпустив Седюка і оштрафував

Дніпровський районний суд, який розглядає справу про витівку журналіста і пранкера на Євробаченні, відпустив Віталія Седюка до 12 липня під особисте зобов’язання.

Суддя в своєму рішенні зазначив, що обвинувачі не змогли надати суду достатньо доказів, що Седюк становить загрозу для суспільства або потенційно ухиляється від слідства.

Відзначається, що сторона обвинувачення вимагала арешту пранкера.

Крім того, тепер Седюк повинен буде з’являтися до правоохоронців за першою вимогою, а також здасть закордонний паспорт.

Однак журналісту все ж доведеться заплатити штраф у розмірі двох мінімальних заробітних плат.

Читайте також: ЕКСПЕРТИ ЗАСТЕРІГАЮТЬ: ПІСЛЯ ЗАМОРОЗКІВ ГОДІ ЧЕКАТИ НА ДЕШЕВУ ПОЛУНИЦЮ

Нагадаємо, під час виступу української співачки Джамали в фіналі конкурсу 13 травня на сцену вибіг “фанат” з австралійським прапором, яким виявився Віталій Седюк, і в прямому ефірі здиував. Його швидко скрутила і прибрала зі сцени охорона.

Таку витівку  від Віталія Седюка розслідуватиме оргкомітет Євробачення, в якому вважають, що він повинен понести відповідальність за скоєне.

Джерело.

Related Post