fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
Суд зобов’язав МВС України притягнути Деканоїдзе до відповідальності

Автор позову вимагає притягнути голову Нацполіції до дисциплінарної відповідальності за використовувану мову.

Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав МВС притягнути до відповідальності голову Нацполіції за невикористання української мови в своїй службовій діяльності. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив автор позову Святослав Літинський.

За його словами, засідання відбулося в понеділок у Львівському окружному адміністративному суді.
“Львівський окружний адміністративний суд задовольнив мій позов про відмову МВС притягнути Деканоїдзе до дисциплінарної відповідальності. Зобов’язав розглянути скаргу”, – написав Літинський.

“Якби Деканоїдзе жила в Україні тільки півроку, я б в даному випадку таке питання не ставив. Але вона перебуває в Україні вже близько 3 років. Наприклад, коли люди приїжджають до інших країн, їм достатньо півроку, щоб користуватися державною мовою”, – пояснив своє обурення Літинський

Він розповів, що ще навесні звернувся до МВС і просив притягнути до дисциплінарної відповідальності Хатію Деканоїдзе, тому що вона порушує статтю 10 Конституції України та інших законів, тобто не використовує українську мову при виконанні службових обов’язків як посадова особа.

Однак, за його словами, він не отримав від МВС належної відповіді. “Внутрішні інструкції МВС зобов’язують їх перевіряти факти, наведені у зверненні. Проте вони не факт не перевірили, і ніякого рішення не прийняли”, – зазначив Літинський.

Він додав, що МВС і Хатія Деканоїдзе, яка була залучена до суду як третя особа, можуть оскаржити рішення суду протягом 10 днів.

Нагадаємо, старший викладач кафедри програмування Львівського університету Святослав Літинський вже кілька років послідовно бореться в судах за права україномовних споживачів товарів і послуг.

Читайте також: САВЧЕНКО ОПРИЛЮДНИЛА Е-ДЕКЛАРАЦІЮ: ГОТІВКА, АКЦІЇ ТА МАШИНИ

Джерело.

Related Post