fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Здоров'я
Сумнівна користь “корисного хлібу”: думка дієтолога.

Більшість українців замінили батон і булки на так званий “чорний хліб” або, тим більше, “цільнозерновий”, і багато хто переконаний, що це правильно. На жаль, кажуть дієтологи, це абсолютно не так.

Дієтолог Лариса Буткова роз’яснює: насамперед потрібно дивитися не на колір і назву хліба, а на його склад.

Для того, щоб визначитися, з чого зроблений хліб, потрібно читати не назву продукту, а його склад.

По-перше, чим простіше склад хліба, тим краще. В ідеалі в складі правильного хліба повинні бути зерно (цільнозернова мука), вода, соняшникова олія, сіль.

По-друге, бажано, щоб основою хліба було пшеничне борошно не вищого ґатунку, а обдирне, житнє або зерно.

– У хлібі, що лежить на полицях українських супермаркетів, в п більшості випадків все навпаки, – зазначила дієтолог в коментарі “КП” в Україні”. – У складі можна зустріти цукор, картопляне пюре, барвники, різноманітні добавки і т.д. І на першому місці, як правило, саме біле очищене борошно. Візьміть той же бородинський хліб, почитайте склад, і ви переконаєтеся: житнього борошна там практично немає, а темний колір хліба досягається за рахунок барвника. У складі більшості сортів хліба присутній практично вся таблиця Менделєєва, в той час як оптимальним є наявність, як уже говорилося вище, всього чотирьох інгредієнтів.

Джерело

Related Post