fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Україна
Супрун оприлюднила цікавий епізод про візит поліції до МОЗ

Тиск на Міністерство охорони здоров’я через передачу всіх закупівель ліків міжнародним організаціям триває.

Про це заявила міністр охорони здоров’я Уляна Супрун.

Вона додала, що 24 січня до МОЗ приходив старший оперуповноважений департаменту захисту економіки Національної поліції України з метою доступу до документів. Супрун зазначила, що ухвала, з якої по документи МОЗ прийшли слідчі була прострочена.

“Національна поліція розслідує як Програма розвитку ООН закуповувала для МОЗ ліки за 7 державними програмами. На думку тих, хто ініціював слідство – за завищеними цінами. Дивним чином подібні припущення розходяться з підрахунками громадських організацій та Міністерства, з якими раджу ознайомитися усім охочим і представникам правоохоронних органів у тому числі” , – додала вона.

На думку Супрун, подібні візити поліції до МОЗ зовсім скоро можуть стати регулярними.

“Адже Міністерство та Уряд і надалі підтримують закупівлі ліків через міжнародні організації, які дозволили зекономити гроші, закупити більше ліків та посунути монопольні позиції деяких виробників й дистриб’юторів на ринку, мінімізувавши корупційні ризики,” – зазначила вона.

Читайте також: З КОПІЙКИ НА КОПІЙКУ: НА СКІЛЬКИ ЗБІЛЬШИЛИ ВИПЛАТИ ПО БЕЗРОБІТТЮ

 

Джерело.

Related Post