fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
життєві історії
Свекруха: «Дружина сидить з дітьми і не може вирішувати, куди витрачати гроші сім’ї!»

У родині Ольги і Ігоря було все як у людей. Квартира в іпотеку, машина, яка б вимагала в заміні. Ольга виховувала дітей, близнят 4 років, вдома. Батьки вирішили не віддавати в дитячий сад крихіток.

А Ігор заробляв гроші. На квартиру, їжу і одяг. Навіть вдавалося щось відкладати на відпустку і нову машину. Джерело

Одного разу прийшла свекруха і попросила грошей. Не собі, а молодшому брату чоловіка.

Брат цей відкривав новий бізнес і йому терміново потрібно було ще 300 тисяч – саме цієї суми не вистачало для запуску.

Ігор вислухав матір, подумав день і віддав всій накопичення братові. Ольга влаштувала скандал, але Ігор був непохитний – брату треба допомогти.

Через 4 місяці, під самий Новий рік, молодший брат-бізнесмен приніс подарунок Ігорю і Ольги – він прогорів, закрив бізнес і грошей у нього тепер просто не було.

Ольга не стрималася і нагадував чоловікові, що, мовляв вона говорила – «Не давай». Ігор визнав свою неправоту, і подружжя начебто помирилися, хоч і залишилися без накопичень.

Але проблеми тільки починалися.

У лютому Ігоря скоротили. Виплатили 3 місячних зарплати без бонусів і відправили на всі чотири сторони. Це б серйозний удар по сімейному бюджету.

Ольга прийшла до свекрухи і попросила допомоги. Хоча б 100 тис. Але свекруха відмовила в проханні, посилаючись на відсутність грошей.

Читайте також: – Привіт, тебе турбує улюблена жінка твого чоловіка! Ти виявилася дypнішa, ніж я думала

Ольга помітила, що ще в січні свекруха хвалилася тим, що ось-ось купить нову машину. Машини нової немає, а куди тоді гроші поділися?

Свекруха пішла від прямої відповіді. Через тиждень Ольга дізналася, що мама чоловіка купила собі нову машину.

Коли Ольга побачила свекруха наступного разу, вона запитала: “Як же так, коли треба було молодшому братові допомогти, Ігор віддав наші гроші на машину! А як допомогти рідному синові, так ви купили машину, а синові не допомогли? »

Свекруха міцно образилася на невістку за такі слова і в той вечір жінки сильно посварилися.

Ігор довго шукала роботу і грошей стало зовсім не вистачати. Ольга вже хотіла сама вийти на роботу, але чоловік заборонив їй це робити.

Мовляв, тобі зараз будуть мало платити, а дітей ще дитячий сад влаштувати треба буде. Загалом, багато клопоту, та хіба вигоди. А свекруха не готова була займатися онуками цілий день.

Справа дійшла до того, що довелося подружжю продати свою стару машину. І тепер Ігор катався на співбесіди на маршрутці і метро.

Все в кінцевому підсумку закінчується. Чорна смуга змінилася білою і в родині Ольги і Ігоря. Нова робота чоловіка – гарний настрій у дружини.

Минуло півроку. Все стало відновлюватися в фінансах і в загальному у подружжя. І тут знову мати чоловіка прийшла в гості.

Ігор в цей час тільки їхав з роботи, і розмова між свекрухою та невісткою не вийшов.

Дізнавшись, що мати Ігоря знову прийшла просити грошей для молодшого брата чоловіка, Ольга сказала тверде “Ні”.

Свекруха помітила, що вирішувати не їй, а Ігорю. «Взагалі-то гроші ці наші, сімейні. І вирішувати ми будемо разом »- наполегливо мовила Анна.

У відповідь свекруха зауважила, що гроші заробляє тільки Ігор, а не вона. Тому і вирішувати по грошах буде Ігор без дружини.

Ольга просто переповнювало обурення. Перебувати вдома більше не було сил. Вона одяглася і вийшла з квартири, залишивши дітей на піклування свекрухи – закрила квартиру на ключ.

В сльозах і в дуже поганому настрої Ольга поїхала переночувати до єдиною залишилася подрузі.

Ігор же знову віддав гроші молодшому братові . І довго намагався помиритися з Ольгою.

Йому це вдалося, але через півроку все одно було розлучення. За рішенням суду діти залишилися з мамою. І свекруха бачила онуків тільки коли вони були у батька. Тобто кожні другі вихідні.

А Ольга знайшла роботу, влаштувала дітей в дитячий сад. А через два роки вийшла заміж.

Тепер у Ольги вже троє дітей, і немає проблем з грошима і родичами чоловіка.

Related Post