fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Україна
Світ відзначає Святвечір. У Вифлеємі славлять Ісуса, а в Києві віряни передають вітання бійцям

З приходом Різдва завершився і піст, який тривав з 28 листопада. Увечері 6 січня у православних і греко-католицьких храмах по всьому світу розпочинаються святкові богослужіння, йдеться у сюжеті ТСН.

У Вифлеємі ж святкові Богослужіння тривали цілий день. До місця народження Христа з’їхалися тисячі прочан з усього світу.

У свою чергу киян не налякали морози, вони також зібралися на святкову літургію, яка розпочалася з появою першої зірки на небі. У Володимирівському соборі Київського патріархату яблуку ніде було впасти.

Люди йшли на спільну молитву нескінченним потоком.  Віряни кажуть, що рік був непростий, але розуміють, що треба подякувати і за нього і попросити, щоб новий був легшим і ознаменувався поверненням миру до нашої країни.

Люди також дякували військовим, які захищають Україну на фронті, ризикуючи власним життям.

Святковий різдвяний стіл – це традиційні 12 страв, серед яких невід’ємна – кутя. Ну і вже можуть стукати у двері гості з колядками та щедрівками. Відмовляти не можна.

Читайте також:Саме його приклад змусив Славу Фролову розповісти про смерть дочки, яка сталася кілька років тому

Джерело.

Related Post