fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Світ
Світ вразила жінка, яка народила дев’ять синів поспіль і знову при надії

37-річна Алексіс Бретт із Шотландії народила дев’ять синів і жодної доньки за 15 років.

Про це пише Dailymail.

Коли на 20-му тижні сімейство Бретт дізналося про стать чергової дитини – ніхто не був здивований, що це хлопчик. Усупереч численним домислам, розмір їх сім’ї ніяк не пов’язаний з ілюзорним очікуванням доньки.

“Вважаю, ми перша така сім’я у Великобританії, і це приголомшливо! Люди продовжують питати мене, чи часом не чекаю я на дівчинку, але я можу з упевненістю заявити: ні. Якщо бути до кінця відвертою, думаю, якби у мене народилася дівчинка, я б навіть не знала, що з нею робити”, – поділилася пані Бретт.

Читайте також: ЯКІ ПРОФЕСІЇ ЗНИКНУТЬ В НАЙБЛИЖЧІ ДЕСЯТЬ РОКІВ?

Вести домашнє господарство з такою кількістю синів важко. Містеру і місіс Бретт доводиться витрачати понад 250 фунтів стерлінгів щотижня лише на їжу. За один сніданок з’їдається буханець хліба і півтори великі пачки пластівців, а в навчальні дні мамі доводиться збирати майже 60 ланч-боксів. Прання, прасування та купання дітей здаються нескінченними. Увесь посуд Алексіс миє вручну.

Вони з чоловіком ніколи не думали, що матимуть таку велику родину, і, незважаючи на рекорд, Алексіс планує провести операцію зі стерилізації одразу після народження свого останнього, десятого сина. За її словами, вона завжди використовувала контрацепцію, але організм немов не сприймає її.

“Неважливо, чи використовувала я таблетку або щось іще, я незмінно відчуваю себе вагітною знову”, – додала жінка.

Джерело.

Related Post