fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Світлана Бондарчук натякнула, що Ксенія Собчак народить двійню

Російська телеведуча Ксенія Собчак народить двійню. Так завуальовано підписала спільний знімок в Instagram її подруга Світлана Бондарчук.

“По погляду можна визначити, хто чекає…”, – підписала знімок Світлана і додала смайликами двох малюків.

“У Ксюши буде 2 хлопчики?! Серйозно?”, “Ну так, коли чекаєш одну дитину, дві різні головки не малюєш”, “Дві дитини значить! Клас!”, “Якщо це двійня то це просто захоплення”, – захоплюються шанувальники.

При цьому деякі відзначили, що на знімку є ще одна жінка, і, можливо, вона також вагітна: “Не двійня. Просто удвох чекають по дитинці”, – відзначають шанувальники.

14676738_1141735205894196_5576764057442058240_n-1

У будь-якому випадку, підписники пораділи за майбутнє поповнення в родині телеведучої і її чоловіка, актора Максима Віторгана.

Раніше вагітну Ксенію Собчак засипали компліментами за образ для вечірки.

Читайте також: ВЧЕНІ НАЗВАЛИ ГРУ, ЯКА ПРОДОВЖУЄ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ НА ШІСТЬ РОКІВ

Джерело.

Related Post