fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Світлана Тарабарова вирішила поекспериментувати зі своєю зовнішністю

Шанувальникам ефектний вигляд виконавиці припав до душі.

Співачка використовувала в макіяжі помаду насиченого відтінку.

Світлана Тарабарова зізналася, що рідко експериментує зі своїм мейкапом. В основному виконавиця віддає перевагу природним тонам.

Читайте також: КАТЕРИНА КУХАР НЕ ЗМОГЛА СТРИМАТИ СЛІЗ, РОЗПОВІДАЮЧИ ПРО ВPAТУ ДИТИНИ

Але вчора ввечері Світу зважилася на модний експеримент. Вона використовувала в макіяжі помаду кольору “темна вишня”. 

Джерело.

Related Post